اعضای تیم ملی کشتی فرنگی رای خود را در ترکیه به صندوق انداختند

تهران- ایرنا- اعضای تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان که در جام وهبی امره ترکیه شرکت کرده‌اند، همزمان با برگزاری این رقابت‌ها، رای خود را نیز به صندوق انداختند.

به گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون کشتی، با هماهنگی و همکاری صورت گرفته توسط جواد معبودی‌فر عضو هیئت رئیسه فدراسیون و سرکنسول ایران در شهر استانبول با وزارت کشور و با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی به دلیل شیوع کرونا، صندوق اخذ رای به محل برگزاری مسابقات جام وهبی امره ترکیه برده شد و اعضای تیم ملی کشتی فرنگی همزمان با حضور در این رقابت ها، رأی خود را نیز به صندوق انداختند.

رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام وهبی امره ترکیه روزهای ۲۸ تا ۳۰ خردادماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود.

بر اساس برنامه اعلامی رقابت‌های اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم روزهای جمعه و شنبه و مسابقات اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می‌شود.

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی رای خود را در ترکیه به صندوق انداختند

قهرمانان و ملی پوشان کشورمان نیز امروز در اقصی نقاط ایران اسلامی همچون سایر آحاد جامعه پای صندوق های رای رفتند و به منتخب خود رای دادند. این حضور ادامه دارد و همچنان خبر از فعالیت پرشور جامعه ورزش در پای صندوق های رای مخابره می شود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یازدهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و همچنین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز ۲۸ خردادماه از ساعت ۷ صبح آغاز شد و براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درصورت تشخیص وزیر کشور رای گیری تا ساعت ۲ بامداد ادامه خواهد یافت.

از مجموع  ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجد شرایط رای دهی در انتخابات در کل کشور، ۲٩ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۳۸ نفر مرد و  ۲۹ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۲۶۹ نفر زن هستند.  سن قانونی رای دهندگان ١٨ سال متولدین ٢٨ خرداد ١٣٨٢ و قبل از آن و تعداد رای اولی‌ها یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر است که ۷۰۶ هزار و ۹۸۸ نفر مرد و ۶۸۵ هزار و ۱۶۰ نفر از این تعداد زن هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha