دختر و داماد رییس جمهوری در صف رای حسینیه ارشاد

تهران- ایرنا- مریم روحانی و کامبیز مهدی زاده دختر و داماد حجت السلام حسن روحانی رییس جمهوری برای شرکت در انتخابات در شعبه اخذ رای حسینیه ارشاد، حضور یافتند.

به گزارش ایرنا، مهدی زاده پس از حضور در حسینیه ارشاد، با بیان اینکه به دلیل حضور نداشتن نماینده اعتدالیون در انتخابات ریاست جمهوری به شورای نگهبان نقد داریم، تصریح کرد: جایگاه این شورا محترم است اما همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند در حق برخی از نامزدها جفا و ظلم شد و باید جبران شود.

وی با اشاره به افرادی که نقدهایی دارند، خاطرنشان کرد: همه چیز باید به مردم واگذار شود تا رییس جمهوری را انتخاب کنند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یازدهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و همچنین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز ۲۸ خردادماه از ساعت ۷ صبح آغاز شد.
بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درصورت تشخیص وزیر کشور رای گیری تا ساعت ۲ بامداد ادامه خواهد یافت.

از مجموع  ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجد شرایط رای دهی در انتخابات در کل کشور، ۲٩ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۳۸ نفر مرد و  ۲۹ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۲۶۹ نفر زن هستند.  سن قانونی رای دهندگان ١٨ سال متولدین ٢٨ خرداد ١٣٨٢ و قبل از آن و تعداد رای اولی‌ها یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر است که ۷۰۶ هزار و ۹۸۸ نفر مرد و ۶۸۵ هزار و ۱۶۰ نفر از این تعداد زن هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha