مولف کتاب ارمغان سعادت: مهرورزی پشتوانه حضور در پای صندوق رای است

مراغه- ایرنا- مولف «ارمغان سعادت» که در کتابش اسلام را دین مهرورزی، و محبت را اکسیر سعادت معرفی می‌کند، معتقد است که مهرورزی مسلمانان پشتوانه حضور ملت ایران در پای صندوق رای محسوب می‌شود.

حجت‌الااسلام والمسلمین علی رشیدی روز پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: داشتن محبت به امام راحل و رهبری، مهرورزی نسبت به آینده خود و همنوعان و همچنین پشتیبانی از دینی که طلایه‌دار عطوفت و مهربانی به شمار می‌رود، تنها چند دلیل کوتاه برای شرکت در انتخابات بر مبنای مهرورزی است.

وی با اشاره به اینکه امام راحل همواره به ملت‌های مسلمان عشق می‌ورزیدند، بیان کرد: عشق‌ورزی در ذات مومنان خدا قرار دارد و مقام معظم رهبری نیز همواره از موضع مهرورزی با ملت رفتار می‌کنند؛ بر همین اساس پاسخ محبت باید محبت باشد.

نویسنده مراغی اضافه کرد: ولی‌فقیه در قلب‌های پاک ملت قرار دارد و همین عشق و علاقه به رهبری نیز ایجاب می‌کند که به دعوت وی لبیک بگوییم و به صورت گسترده در پای صندوق‌های رای حاضر شویم.

به گفته وی دلایل مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برای مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خردادماه جاری وجود دارد اما عشق‌ورزی نسبت به آینده ایران موجب می‌شود بدون توجه به همه مشکلات و اماواگرها در پای صندوق رای حاضر شویم.

نویسنده کتاب ارمغان سعادت: عشق‌ورزی نسبت به آینده ایران موجب می‌شود بدون توجه به همه مشکلات و اماواگرها در پای صندوق رای حاضر شویم

حجت‌الااسلام رشیدی بیان کرد: ایران پیشرفته و مدنظر رهبری تنها در سایه اتحاد و مهرورزی ساخته می‌شود و اگر روز جمعه، ۲۸ خردادماه با همدلی و محبت در پای صندوق رای حاضر شویم، زمینه رفع مشکلات در دولت سیزدهم فراهم می‌شود.

وی اظهار داشت: در مقابل توطئه‌های بی‌امان دشمنان که این روزها به واسطه فضای مجازی و تحریم‌های ظالمانه بر ملت ایران سرازیر می‌شود، باید یکدل و یکصدا باشیم؛ باید حلقه‌های مهرورزی حول محور رهبری را تقویت کنیم و بار دیگر فرهنگ غنی خود را به جهانیان نشان دهیم.

به گزارش ایرنا کتاب «ارمغان سعادت» که با تازگی از این عالم اخلاق به چاپ رسیده است نیز سرچشمه مهر و محبت به شمار می‌رود و مهرورزی مسلمانان به همنوعان را یادآوری می‌کند.

پندهای ماندگار در دو جلد، نماز انس با قرآن، قصه‌های ماندگار از خوبان روزگار، نفایس و لطایف، ۳۱۳ نکته گهربار، ۱۱۰ نکته ارزشمند، گنجینه سخن و بیست مقاله در موضوعات مذهبی و اجتماعی از دیگر آثار این مولف مراغی است. 

سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری همزمان با ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا طی روز جمعه، ۲۸ خردادماه در سراسر کشور برگزار می‌شود و هریک از رهبران فکری جامعه از زاویه نگاه خود، ملت را به حضور در پای صندوق رای دعوت می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha