فرمانده قرارگاه پدافندهوایی: آسمان ایران امن‌ترین آسمان منطقه است

تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: پهنه آسمان ایران اسلامی با هماهنگی و هم‌افزایی نیروهای پدافند هوایی ارتش و سپاه که آمادگی مقابله با هرگونه تهدید و تجاوز هوایی را دارند، امن‌ترین آسمان منطقه است.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ قادر رحیم‌زاده با حضور در مقرهای پدافندی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان تهران و جنوب کشور و در جمع فرماندهان و کارکنان پدافند هوایی نیروی هوافضای سپاه پاسداران از آمادگی روحی و معنوی و تجهیزات پدافندی آنان ابراز رضایت کرد.

وی در ادامه از سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران برای رونمایی از سامانه پدافندی ۹ دی و رادار قدس که در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها به دست نیروهای نخبه و جهادی این نیرو تولید و به سازمان رزم پدافند هوا فضای سپاه ملحق شد، قدردانی کرد.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) تاکید کرد: پهنه آسمان ایران اسلامی با هماهنگی و هم‌افزایی نیروهای پدافند هوایی ارتش و سپاه که آمادگی مقابله با هرگونه تهدید و تجاوز هوایی را دارند، امن‌ترین آسمان منطقه است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha