روز بد ایران مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان در لوزان

تهران- ایرنا- در روز سوم مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان در لوزان سوئیس نمایندگان ایران عملکرد خوبی نداشتند و مقابل رقبای خود مغلوب شدند.

به گزارش ایرنا، در روز سوم مسابقات جام جهانی تیراندازی با کمان در لوزان سوئیس، راحله فارسی در دور دوم رقابت‌های کامپوند بانوان به مصاف نماینده هلند رفت و با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۰ شکست خورد و حذف شد.

در دور دوم مسابقات کامپوند بانوان، گیسا بایبوردی مقابل کمانداری از ایتالیا پس از تساوی ۱۴۶-۱۴۶ در تیر طلایی شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

ویدا حلیمیان در دور دوم مسابقات کامپوند بانوان با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۵ مقابل کمانداری از آمریکا شکست خورد و از صعود به مرحله یک هشتم نهایی بازماند.

تیم ریکرو مردان با ترکیب میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی در دور نخست مسابقات به مصاف تیم سوئیس رفت و با نتیجه ۵ بر یک شکست خورد و حذف شد.

تیم میکس ریکرو کشورمان در دور نخست این بازی‌ها با ترکیب مهتا عبداللهی و رضا شبانی با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل بنگلادش شکست خورد و از صعود به یک هشتم نهایی بازماند.

تیم میکس کامپوند کشورمان نیز با ترکیب محمدصالح پالیزبان و ویدا حلیمیان در دور نخست بازی‌ها با نتیجه ۱۵۶ بر ۱۵۴ مقابل اسپانیا شکست خورد و از صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha