۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۰:۳۴
کد خبرنگار: 2146
کد خبر: 84332993
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دشمنی استکبار با فلسطین به خاطر عقیده آنان است

کرمانشاه ـ ایرنا ـ عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور و امام جمعه پاوه گفت: دشمنی استکبار جهانی و به ویژه اسرائیل غاصب و آمریکای جنایتکار با مردم غزه و فلسطین به خاطر عقیده آنان است.

به گزارش ایرنا، ماموستا مُلا «قادر قادری» روز سه‌شنبه در ادامه سلسله نشست‌های همگرایی، برادری و پیشرفت دبیرخانه شورای مدارس علوم دینی اهل سنت کشور به صورت مجازی افزود: دشمنی اسرائیل با ملت مظلوم فلسطین به دلیل عرب بودن آنها نیست اگر این طور باشد کشورهایی مانند عربستان و بحرین و قطر نیز عرب هستند.

وی تصریح کرد: در هر حکومتی که عقیده بر ملیت مقدم باشد آن حکومت مورد هجمه و تجاوز دشمنان قرار خواهد گرفت.

امام جمعه پاوه اظهار داشت: سالیانه صدها نفر به جمع حافظان قرآن کریم در فلسطین افزوده می شود و این موضوع رژیم غاصب صهیونیستی را بسیار نگران کرده است.

ماموستا قادری ادامه داد: اگر امروز دشمنان با اسلام و به ویژه ایران اسلامی دشمنی دارند به این دلیل است که ما مسلمانان نسبت به حکومت طاغوت آنها، ناراضی هستیم و در مقابل آنها مقاومت می کنیم.

وی گفت: حکومت ما جمهوری اسلامی است و ناراحتی و عصبانیت غرب و آمریکا از ما به این دلیل است که قصاص و دیه و حدود ما طبق شریعت اسلام است و در انجام امور با فقه اسلامی کار می‌کنیم.

این روحانی برجسته اهل سنت کشور تاکید کرد: ما مسلمانان باید آگاه باشیم، دشمنان ما اگر از اجرای حکم اسلامی می‌ترسند مراد همان شریعت اسلام است بنابراین ما به شریعت و قرآن و دینمان افتخار می‌کنیم و در حد توان برنامه‌های شریعت را اجرا می‌کنیم.

ماموستا  قادری اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر شعار اصلی و اساسی دین ما و یکی از خصلت های مومنین در جامعه است و برای اعتلای آن تلاش خواهیم کرد.

وی افزود: انشاء الله در آینده هم خواهیم ایستاد و هیچ ترسی از دشمنان نداریم و به حکم الهی معتقد هستیم و معتقدیم اسلام می‌تواند در جامعه حکومت کند.

این وبینار با عنوان حکمرانی از دیدگاه قرآن کریم و با حضور حاج ماموستا ملا قادر قادری امام‌جمعه پاوه و عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین دکتر نجف لک زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و ماموستا منوچهر صادقی امام‌جمعه ریجاب برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha