عوامل ضرب و شتم کادر درمان شهر درگز مورد پیگرد قانونی قرار گرفتند

مشهد- ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان درگز گفت: عاملان ضرب و شتم ۲ پزشک و یک پرستار بیمارستان امام خمینی(ره) درگز مورد پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند.

حمید رضا سلیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چهارشنبه گذشته وابستگان یکی از بیماران کرونایی پس از فوت بیمارشان، از پزشک بیمارستان می خواهند نام متوفی را در جمع بیماران کرونایی ثبت نکند که پزشک مربوطه به خواسته آنان عمل نمی کند.

وی ادامه داد: در پی این اقدام، بستگان متوفی اقدام به تعرض و ضرب و جرح ۲ پزشک و یک نفر از کادر پرستاری بیمارستان امام خمینی(ره) می‌کنند که پیگیری قضایی در خصوص این ضرب و شتم در جریان است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان درگز گفت: در حال حاضر این شهرستان از نظر شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد و به طور میانگین هر هفته ۲ تن بر اثر ابتلا به کرونا در این شهرستان فوت می کنند.

۸۰ درصد از جمعیت ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار نفری خراسان رضوی زیر پوشش خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند و به بقیه این جمعیت توسط دانشگاههای علوم پزشکی سبزوار، گناباد و تربت حیدریه و دانشکده های علوم پزشکی تربت جام و نیشابور خدمات رسانی می شود.

بنا بر آخرین اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با فوت ۳۳۲ تن دیگر از هموطنان مبتلا به کووید ۱۹ طی شبانه روز گذشته تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۷۲ هزار و ۹۰ تن رسید.

شهرستان مرزی درگز با ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۲۶۴ کیلومتری شمال غرب مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha