۸ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۵:۴۷
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 84312126
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آیت الله علوی گرگانی درگذشت مرحوم حسینی کاشانی را تسلیت گفت

قم-ایرنا- آیت الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید در پیامی به مناسبت درگذشت آیت الله سید محمد حسینی کاشانی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.

در این پیام که عصر چهارشنبه نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: درگذشت عالم متقی حضرت آیت الله حاج سید محمد حسینی کاشانی که عمر با برکت خود را در راه ترویج معارف دینی و تدریس علوم دینی سپری نمود را به بازماندگان آن مرحوم مخصوصاً جناب مستطاب حجت الاسلام و المسلمین آقای سید محمود علوی وزیر محترم اطلاعات، تسلیت عرض می کنم.

در ادامه این پیام افزوده است: صبر و اجر جزیل برای بازماندگان آن مرحوم و علو درجات را برای ایشان از خداوند متعال خواستارم.

آیت‌الله سید محمد حسینی کاشانی ششم اردیبهشت ماه جاری دارفانی را وداع گفت،‌ از استادان برجسته حوزه علمیه قم و در زمره شاگردان حضرت امام (ره) بود؛ وی نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در دوره نخست را نیز بر عهده داشت.

مرحوم آیت الله حسینی کاشانی پدرهمسر حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات و پدر سید موسی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم است.

درهمین حال تعدادی از مراجع، بهرام سرمست استاندار قم و مسوولان مختلف استانی در پیام های جداگانه ای درگذشت این استاد حوزه را به مدیرکل ارشاد قم تسلیت گفتند. /

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha