راه اندازی سالن بدمینتون البرز در گرو تخصیص بودجه است

کرج - ایرنا - رییس هیات بدمینتون البرز با اشاره به پیش بینی اعتبار برای راه اندازی سالن بدمینتون استان در سال گذشته گفت که با این وجود هنوز این بودجه تخصیص نیافته و همچنان در حال پیگیری هستیم.

میثم پور کریمان روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در حالی که دیگر استان های کشور در حال راه اندازی دومین و سومین سالن اختصاصی برای رشته بدمینتون هستند، البرز هنوز از داشتن یک سالن محروم است، اگر چه گام هایی برداشته شده اما به هیچ وجه این اقدامات جوابگو نیست.

وی نداشتن حامی مالی را دیگر مشکل هیات بدمینتون البرز عنوان و اظهار داشت: شرکت در رقابت های لیگ برتر در بخش آقایان و بانوان هزینه زیادی را می طلبد که  بدون داشتن حامی مالی، هیات از عهده این هزینه ها بر نمی آید.

پور کریمان در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه های ۱۴۰۰ هیات بدمینتون البرز اشاره کرد و گفت: مهم ترین اقدامات حضور در لیگ برتر در بخش بانوان و آقایان است که مستلزم این بوده که باید بتوانیم حامی مالی خوبی برای این ۲ تیم جذب کنیم.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری رقابت های روستایی در فضای باز، پارکی و همگانی و اعزام به تمام رقابت هایی که فدراسیون قرار است برگزار کند از دیگر برنامه های هیات بدمینتون البرز در سال جاری است.

یک هزار و ۴۰۰ نفر ورزشکار سازمان یافته در ۲ بخش بانوان و آقایان در رشته بدمینتون در البرز مشغول به فعالیت هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha