۱۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۸:۵۸
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 84281268
۱ نفر

برچسب‌ها

سارقان مطب دندان پزشکی در قم بازداشت شدند

قم - ایرنا - فرمانده انتظامی قم با اشاره به دستگیری سه سارق یک مطب دندان پزشکی در قم گفت: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی استان در تحقیق‌های صورت گرفته به ۲۰ فقره انواع سرقت شامل منزل و اماکن اعتراف کردند.

به گزارش صبح جمعه ایرنا، سردار سید محمود میرفیضی در گفت و گویی اظهار داشت: در پی سرقت از یک مطب دندانپزشکی در قم از طریق تخریب قفل محل مذکور، بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، ۲ مرد و یک زن پس از سرقت با یک دستگاه خودرو پیکان وانت اموال مسروقه را منتقل کرده اند، بنابراین تحقیق‌های پلیس در این رابطه آغاز و با تلاش های صورت گرفته افراد شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی استان دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی قم با بیان اینکه متهمان اعتیاد به مواد مخدر دارند گفت: در ادامه بلافاصله منزل افراد دستگیر شده مورد بازرسی قرار گرفته و تعداد قابل توجهی اموال مسروقه نیز کشف شد.

میرفیضی اضافه کرد: در نهایت افراد مذکور طی مواجهه با شواهد موجود به ۲۰ فقره انواع سرقت شامل منزل و اماکن اعتراف و به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.

با تمهیدات و تلاش‌های صورت گرفته از سوی پلیس قم نرخ سرقت طی سال ۹۹ در این استان با چهار درصد کاهش رو به رو بوده است./

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =