رییس فدراسیون ترای‌اتلون: ۱۴۰۰ سال درخشش ملی‌پوشان خواهد بود

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ترای‌اتلون گفت: در سال جدید نمایش گسترده‌ای از درخشش تیم‌های ملی در مسابقات برون مرزی خواهیم دید. زیرا رقابت های قهرمانی آسیا ترای اتلون ژاپن و داوتلون مالزی را در پیش داریم.

 مهدی گودرزی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از سال ۹۸ اقدامات لازم را برای رویدادهای بین المللی انجام دادیم و منطبق با آن تقویم را بستیم. هر ۱۵ روز یک رویداد ورزشی داشتیم اما با بحران کرونا در بلاتکلیفی و ترس قرار گرفتیم.  

وی ادامه داد: در سال گذشته نیز به تامین منابع مربی پرتغالی پرداختیم و بتدریج براساس الگوهای خاص کار خود را آغاز کردیم.

وی افزود: بحث آموزش از ۵ فروردین سال گذشته به عنوان یک راهبرد خاص در دستور کار ما قرار گرفت. بیش از ۸ هزار نفر را آموزش دادیم و روی تولید محتوا و برگزاری هماهیش‌های مختلف بین الملل و مجازی تا نیمه سال متمرکز شدیم. در همان سال مجوز برگزاری مسابقات داخلی را گرفتیم و با هر سختی از نیمه دوم رویدادها را به شدت برگزار و عملا ۸۰ درصد برنامه های تقویم را اجرا کردیم.

رییس فدراسیون ترای‌اتلون یادآور شد: کرونا برخی از فعالیت‌های ورزشی را از لغو کرد اما اجازه ندادیم تا این فضا ما را از اهداف خود دور سازد. در این سال هشت کتاب تولید کردیم و همایش‌های بین المللی و کرسی‌های جهانی در بستر مجازی راحت‌تر اتفاق افتاد.

گودرزی ادامه داد: انتخابی تیم ملی و اردوی ملی‌پوشان را برگزار کردیم. بسیاری از ملی‌پوشان پیش از آن به صورت انفرادی تمرین می کردند.

وی با اشاره به اینکه در نیمه دوم فروردین تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا ژاپن اعزام می‌شود، گفت: پس از آن مسابقات قهرمانی کشور را برگزار می‌کنیم. در تیر ماه هم مسابقات قهرمانی دواتلون آسیا در مالزی برگزار می‌شود. در سال جدید نمایش گسترده‌ای از درخشش تیم‌های ملی در مسابقات برون مرزی خواهیم دید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =