۱ فروردین ۱۴۰۰، ۱۱:۱۷
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 84271170
T T
۱۸ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نماینده مجلس: نقشه راه تحقق شعار سال ۱۴۰۰ طراحی شود

۱ فروردین ۱۴۰۰، ۱۱:۱۷
کد خبر: 84271170
نماینده مجلس: نقشه راه تحقق شعار سال ۱۴۰۰ طراحی شود

سمنان- ایرنا- نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: نقشه راه برای تحقق شعار سال مبنی بر «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» طراحی شود.

عباس گلرو روز یکشنبه در گفت و گو با با اشاره به نامگذاری صورت گرفته برای سالجاری از سوی رهبر معظم انقلاب ایرنا ابراز داشت: کشور از لحاظ مالی و نیروی انسانی از غنای کافی برخوردار است و برنامه ریزی اصولی و کارشناسی نقشی مهم در تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۰ دارد.
وی با اشاره به وجود پیوستگی در انتخاب شعار سال‌های گذشته از سوی مقام معظم رهبری، افزود: پیوستگی شعارهای سال بر مدار اقتصاد و تولید نشان از توجه ویژه رهبر معظم انقلاب به مساله تولید و اقتصاد کشور دارد.
گلرو تصریح کرد: برخی از مشکلات
کشور ریشه در سوء مدیریت ها و برنامه ریزی ناصحیح دارد و برنامه‌ریزی اصولی و کارشناسی گره‌گشای مشکلات کشور است.
نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برنامه‌ریزی کارشناسی و عملیاتی برای تحقق شعار سال مبنی بر  «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نقشی مهم در حل مشکلات کشور دارد.
گلرو اضافه کرد: قوانین ضعیف، طولانی بودن روند انجام امور اداری از جمله موانع تولید است و پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به تولیدکنندگان واقعی از راهکارهای پشتیبانی از تولید است.
نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع موانع و پشتیبانی از تولید، سربلندی، خودکفایی وارتقای تولید را رقم می‌زند و ضرورت دارد بخش‌های مختلف در تحقق شعار سال اهتمام‌ ویژه داشته باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha