۲۹ اسفند ۱۳۹۹، ۲۱:۱۵
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 84270554
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

پیام تبریک رییس فدراسیون فوتبال به مناسب فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال در پیامی فرارسیدن نوروز ۱۴۰۰ را تبریک گفت.

به گزارش ایرنا، شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال در پیامی عید فرخنده‌ی نوروزسال ۱۴۰۰ را تبریک گفت.

در متن پیام عزیزی خادم آمده است:

«به نام بهار آفرین جان و جهان

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی
از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی
(حافظ)

عید فرخنده‌ی نوروز و آغاز سال نو را در بهار دل‌انگیز طبیعت، به ایرانیان سراسر جهان شادباش می‌گوییم و تقارن خجسته‌ی ایام شورانگیز نوروز را با اعیاد مبارک شعبانیه به فال نیک می‌گیریم.
به دلیل تحریم های ظالمانه امریکا و تبعات سنگین آن بر وضعیت اقتصادی و اجتماعی ، همچنین تداوم همه‌گیری بیماری کرونا سال و ایام سختی را پشت سر گذاشتیم تا آنجا که رنج‌ها و آسیب‌های گوناگونی از جمله تنگ دستی و محرومیت خانواده ها و مردم بزرگوارمان را مشاهده کرده و برخی عزیزان را از دست دادیم . جای عزیزان و دوستان نازنین سفرکرده‌ی ما در کنار سفره‌ی سبز هفت‌سین خالی است. یادشان را گرامی می‌داریم و برایشان از خداوند، رحمت و مغفرت طلب می‌کنیم. همچنین از کادر فداکار درمان که در خط مقدم جبهه‌ی سلامت خوش درخشیدند، صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم.
شایسته است به پاس و شکرانه‌ی سلامتی و براساس انسان‌دوستی و مسئولیت اجتماعی، به یاد همه‌ی ایرانیان شریف باشیم که به‌خاطر ، همه‌گیری پر خطر کرونا و شرایط تحریم ظالمانه شغل و درآمد خود را از دست داده و یا آسیب‌های جبران‌ناپذیر دیگری دیده‌اند.
عید نوروز، جانِ مرده‌ی خاک را زنده، شکوفا و پر ثمر می‌سازد. چه نیکوست هرکدام از ما برای دیگری، نسیم جان‌بخش بهاری باشیم و در هر جایگاهی که قرار داریم، به اندازه‌ی توان، آسیب‌دیدگانِ این روزها را یاری رسانیم. فدراسیون فوتبال ایران بر این اعتقاد است عبادت راستین خدا، خدمت به بندگان است و ما در پیِ آن هستیم که دل‌ها را خشنود سازیم. بیاییم در سالِ نو، همه محرومان و نیازمندان، مورد حمایت قرار گیرند و لبخندی از سرِ رضایت روی لبان‌شان نشانده شود.
برای ایران و جهان، سلامتی، صلح، دوستی و پیشرفت آرزو می‌کنیم‌.

چو غنچه گرچه فروبستگی است کار جهان
تو همچو باد بهاری گره‌گشا می‌باش
(حافظ)

شهاب‌الدین عزیزی‌خادم- نوروز ۱۴۰۰»

شهاب الدین عزیزی خادم در انتخابات دهم اسفندماه سال ۱۳۹۹ با کسب اکثریت آرا سکان هدایت فدراسیون فوتبال را برای چهار سال به دست گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha