صدور کارت سلامت رانندگان حمل و نقل عمومی ۲۰ درصد رشد داشت

زاهدان- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از رشد ۲۰ درصدی صدور کارت سلامت رانندگان حمل و نقل عمومی مسافری و باری این استان در سالجاری خبر داد.

ایوب کرد روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت:هشت هزار و ۵۷۳ فقره کارت سلامت در این مدت برای رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر استان صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با هفت هزار و۱۲۳ فقره رشد ۲۰ درصدی را نشان می دهد.

وی از فعالیت چهار مرکز تخصصی طب کار تحت نظارت اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: در این مراکز آزمایشاتی از قبیل بینایی سنجی، شنوایی سنجی، معاینات پزشکی بالینی فرد نظیر فشار خون، نوار قلب و آزمایشات روتین مانند قند خون و چربی خون جهت بررسی سلامت رانندگان انجام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای تحقق فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در حوزه عملکردی این اداره‌کل، گفت: امکان مشاهده اعتبار و تمدید کارت سلامت رانندگان ناوگان حمل و نقل برون شهری استان از طریق مراجعه به نشانی www.rmto.irبا هدف جلوگیری از شیوع ویروس پذیر وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha