۴۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۴۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با تلاش ماموران پلیس در شهر کرمانشاه خبر داد.

سردار «علی‌اکبر جاویدان» روز شنبه به خبرنگار ایرنا، گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان مبنی بر اینکه قاچاقچیان پس از بارگیری محموله‌ای قاچاق در یکی از نقاط مرزی کشور قصد انتقال آن به استان ایلام را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مسیر تردد خودرو پژو ۴۰۵ حامل محموله قاچاق در محور کرمانشاه - کوزران شده و پس از مدتی تعقیب و گریز موفق به توقیف و مهار خودرو شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های انجام شده از خودرو توقیفی ۴۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می‌رسید، کشف شد.

سردار جاویدان با اشاره به دستگیری راننده خودرو و معرفی وی به دستگاه قضایی جهت صدور حکم لازم، از انتقال خودرو توقیفی به پارکینگ خبر داد.

وی در پایان گفت: مبارزه با پدیده قاچاق جزو مهمترین اولویت‌های پلیس کرمانشاه به شمار می‌رود به طوریکه در ۱۱ ماه سپری شده از سال جاری آمار کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۲۵ درصد رشد داشته است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ۳۷۱ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha