۱ اسفند ۱۳۹۹، ۱۴:۱۹
کد خبر: 84235093
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون وزیر: وزارت ورزش دخالتی در اختلافات بین غفوری و فکری ندارد

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی در واکنش به متهم شدن وزارت ورزش درباره دخالت اختلافات بین وریا غفوری و محمود فکری بازیکن و سرمربی استقلال توسط کانال‌های هواداری گفت: بارها گفتم که ما دخالتی نداریم، این حرف‌ها در کانال‌های هواداری است که بیشتر ادمین کانال‌ها در ایران نیستند.

به گزارش ایرنا، مهدی علی‌نژاد این اظهارات را در حاشیه پایان لیگ تیراندازی با کمان بیان کرد و افزود: اقدامات قضایی از سوی باشگاه‌ درباره این کانال‌ها انجام شده است اما ادمین اکثر این کانال‌ها در ایران نیستند و فقط فضا سازی می‌کنند.

وی درباره خصوصی سازی ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: مدارک در فرابوس بارگذاری شده و ارایه مدارک و مراسم معارفه با هیات پذیرش صورت گرفت، زمانی که هیات پذیرش اعلام کند، جلسه برگزار می‌شود و ۲ باشگاه از مدارک خود دفاع می کنند، البته تقریبا کار نهایی شده است.

معاون وزیر ورزش درباره برگزاری لیگ تیراندازی با کمان افزود: تاکنون فدراسیون توانست مسابقات لیگ را با حضور ۲۹ تیم برگزار کند.  این لیگ از آذر ماه در ۲ بخش ریکرو و کامپوند زنان و مردان آغاز شد.

وی ادامه داد: اینکه مجوز برگزاری لیگ‌ها از اردیبهشت صادر شد، تدبیر درستی بود و توانستیم لیگ‌ها را با رعایت پروتکل‌ها و هماهنگی با ستاد کرونا در ورزش، برگزار کنیم. حدود ۲۰ لیگ در رشته‌های مختلف برگزار شد که هیچ مورد خاصی از نظر موارد کرونا نداشتیم. پروتکل‌ها سختگیرانه بود چون سلامت ورزشکاران برای ما مهم بود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ادامه داد: برگزاری لیگ برتر سبب شد تا ورزشکاران در شرایطی که رویدادهای بین‌المللی لغو  شده بود، در کورس بمانند و اگر لیگ داخلی برگزار نمی‌شد رخوتی ایجاد می‌شد که به نفع ورزش نبود.

علی نژاد گفت: یکی از نیازهای این سایت خوابگاه بود و یکی از مشکلات کمانداران نداشتن محل استقرار در اینجا بود که با احداث خوابگاه این مشکل برطرف شد. در این زمینه وزارت ورزش و شرکت توسعه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک کردند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha