حمایت ۱۰ میلیونی از شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱

تهران- ایرنا- دبیر دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۱ گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور در این نمایشگاه از حمایت ۷۰ درصدی تا سقف ۱۰ میلیون تومان برخوردار می‌شوند.

سجاد عباسی فشمی روز دوشنبه در نشست خبری با موضوع ثبت نام در دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینتوتکس۲۰۲۱ که به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: ثبت‌نام برای حضور در این رویداد از امروز آغاز می‌شود و تا ۲۵ فروردین ادامه دارد، امید است شاهد حضور شرکت‌ها و استارتاپ‌ها در حوزه نوآوری باشیم.

وی با یادآوری این که این رویداد اردیبهشت ۱۴۰۰ در پارک فناوری پردیس به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود، افزود: دهمین دوره نمایشگاه با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ناشی از این ویروس در فضای باز و با رعایت استاندارد ویژه در طراحی پلان های نمایشگاهی و ساخت غرفه ها تا حدامکان با رعایت فاصله اجتماعی برگزار می‌شود و مخاطبان به شکل حضوری و مجازی می‌توانند از رویدادها و نوآوری در پارک فناوری پردیس بازدید کنند.

دبیر دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری  اینوتکس ۲۰۲۱ (inotex۲۰۲۱) ادامه داد: در این رویداد تمامی اجزا و عناصر نوآوری گردهم می‌آیند.

عباسی فشمی خاطرنشان کرد: در اینوتکس امسال از ۷۰ استارتاپ در ۶ استان کشور ازجمله تهران، کرمان، بوشهر، همدان، قزوین و تبریز برای حضور در بخش های مختلف دعوت شده اند.

وی یادآور شد: در کافه سرمایه اینوتکس که یکی از بخش‌های پُر مخاطب این رویداد است، استارتاپ های نیازمند سرمایه می توانند برای خود حامی مالی پیدا کنند. این موضوع به حدی است که در یک سال گذشته ۱۸ میلیارد تومان سرمایه گذاری روی استارتاپ ها انجام شد.

دبیر دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری  اینوتکس ۲۰۲۱ افزود: همچنین در هماهنگی با شرکت‌های استارتاپی ترکیه قرار است این شرکت ها در بخش سرمایه گذاری شرکت کنند و با کسب و کارهای نوپا همکاری لازم را داشته باشند. امسال در بخش بین الملل یک هماهنگی خوبی با زیست بوم نوآوری ترکیه اتفاق افتاده است و قرار است که شرکت ها و استارتاپ‌های بسیاری از این کشور در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

عباسی فشی افزود: دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری inotex۲۰۲۱ از ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می شود که ثبت نام برای غرفه داران از امروز امکان پذیر است، ۲۰۰ استارتاپ می توانند به صورت حضوری در غرفه‌های این نمایشگاه حضور یابند.

 به گزارش ایرنا، نمایشگاه اینوتکس، یک رویداد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس و با حضور کارآفرینان و صاحب‌نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می‌شود.  

ینوتکس ۲۰۲۰ سال گذشته به صورت مجازی میزبان بیش از ۴۰۰ شرکت و استارتاپ و بیش از ۲۰ هزار بازدیدکننده آنلاین بود. اینوتکس ۲۰۲۱ این بار به صورت ترکیبی از بخش های حضوری و مجازی در فضایی باز واقع در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha