۱۹ بهمن ۱۳۹۹، ۱۸:۰۶
کد خبرنگار: 2235
کد خبر: 84221171
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

معاون فرماندار رضوانشهر:بازرسی  و نظارت بر بازار تشدید می شود

رشت – ایرنا – معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار رضوانشهر گفت: به منظور مدیریت بازار و جلوگیری از هرج و مرج در بازار، بازرسی ها را تشدید می کنیم.

 جعفر صفری روز یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان گفت: برای تنظیم بازار سه گروه شامل؛  تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان باید مورد توجه قرار گیرد و حقوق و منافع هر سه گروه باید دیده شود در عین حال با هر گونه هرج و مرج نیز بشدت برخورد خواهد شد.

وی افزود: با تداوم سرکشی و بازرسی از کانون های مختلف بازار و صنوف سطح شهر، امکان هرگونه اقدام و هرج و مرج را از فرصت طلبان خواهیم گرفت.

 صفری افزود: برای جذب سهمیه شهرستان در زمینه ارزاق عمومی باید بیشتر تلاش کنیم تا حقوق مردم و شهروندان تامین شود.

 رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رضوانشهر هم در ادامه این نشست گفت: طی دو هفته اخیر و در راستای تنظیم بازار به میزان ۱۰ تن روغن مایع در سطح این شهرستان توزیع شده است.

 حسن مرادی افزود: برای کنترل و نظارت بر قیمت ها از ابتدای دی ماه تا کنون ۳۵۰ مورد بازرسی از صنوف مختلف بعمل آمده است که از این میزان ۲۵ مورد تخلف مشاهده گردید و بیش از ۲۶ میلیون تومان جریمه اعمال شد.

 همچنین در جلسه دیگری در زمینه ستاد مقابله با ویروس کرونا در این شهرستان تصمیم گیری شد.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان رضوانشهر هم در این نشست با اشاره به واکسن جدید کرونا که از کشور روسیه وارد ایران شده است، گفت: در مرحله اول به میزان ۲۲ هزار و ۵۰۰ دوز از این واکسن سهمیه این شهرستان می باشد.

 دکتر فردین حق پرست افزود: افرادی که در مرحله اول در این شهرستان این واکسن را دریافت می کنند عبارتند از کادر درمان، سالمندان و افرادی که درای بیماری زمینه ای هستند.

 وی در زمینه وضعیت رضوانشهر در خصوص بیماری کرونا گفت: این شهرستان هم اینک در وضعیت زرد قرار دارد و شرایط استان بسیار شکننده است  و اگر دستورالعمل های ستاد ملی کرونا نادیده گرفته شود با تغییرات این رنگ بندی مواجه خواهیم شد.

 وی همچنین گفت: در حال حاضر تعداد ۵۱  بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در منازل خود تحت نظار ما هستند که دوره قرنطینه ۱۵ روزه را سپری می کنند. ۴ نفر هم در بیمارستان شهدای رضوانشهر بستری می باشند.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و دو بخش بنام های مرکزی و پره سر در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.    

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha