۳ دی ۱۳۹۹، ۱۰:۱۸
کد خبرنگار: 1410
کد خبر: 84158461
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار: رانندگان اتوبوس با مدیریت شهری ارومیه به توافق رسیدند

ارومیه- ایرنا- شهردار ارومیه با اشاره به گلایه‌های رانندگان اتوبوس‌های درون‌شهری از وضعیت معیشتی خود گفت: این رانندگان با موافقت شورای اسلامی شهر، با شهرداری به توافق رسیدند که در این راستا، همه توان خود را برای حل مشکلات این قشر به کار می گیریم.

 محمد حضرت‌پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: پیشنهادهایی برای بهبود وضعیت رانندگان اتوبوس های درون شهری ارومیه به شورای شهر ارائه کردیم که مورد موافقت اعضای شورا نیز قرار گرفت.

وی اضافه کرد: امیدواریم با اجرایی شدن این پیشنهادها، شاهد حل مشکلات رانندگان اتوبوس های بخش خصوصی در ارومیه باشیم.

طی روزهای گذشته، رانندگان اتوبوس های درون شهری گلایه هایی در خصوص وضعیت خود داشتند که روز گذشته، سه شنبه در دیدار با شهردار ارومیه آنها را انتقال دادند.

در این راستا محمد حضرت پور نیز قول پیگیری مطالبات آنها را داده و طرفین به تفاهمی در این راستا رسیدند.

نمایندگان صنف اتوبوسرانی بخش خصوصی نیز ضمن بیان اینکه حرکات اخیر آنها هیچ زمینه سیاسی ندارد و مسائل معیشتی بوده که آنها را مجبور به گلایه مندی و اعتراض به شرایط فعلی کرده، اعلام داشتند که با وجود برخی اخبار منتشر شده هیچ اعتصابی در کار نبوده بلکه رانندگان از وضعیت حاضر گلایه مند بودند.

به گزارش ایرنا، شیوع بیماری کووید ۱۹ در همه کشورهای جهان و ایران موجب بروز مشکلاتی در برخی اصناف از جمله رانندگان خودروهای عمومی شده و درآمدهای این قشرها را بسیار کمتر کرده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha