۱۳ آذر ۱۳۹۹، ۱۱:۲۰
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84133423
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران ناتمام ماند

۱۳ آذر ۱۳۹۹، ۱۱:۲۰
کد خبر: 84133423
مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران ناتمام ماند

زنجان - ایرنا - دبیر هیات بدمینتون استان زنجان گفت: دور رفت مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران با موفقیت پایان یافت اما دور برگشت این رقابت‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا و نگرانی از ابتلا بدمینتون بازان به این بیماری منحوس و با توجه به اعمال محددیت‌های کرونایی متوقف شد.

غلامرضا باقری، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دور رفت این مسابقات از اواخر شهریور ماه جاری با رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و با حضور تیم‌های ذوب روی صبا زنجان، رعد پدافند هوایی قم، فولاد سپاهان اصفهان، شهر بابک کرمان، نماینده اردکان یزد و دانشگاه یزد، برگزار شد.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها در رده سنی بزرگسالان و در ۲ بخش مردان و زنان برگزار می‌شود، اظهار داشت: دور رفت مسابقات بدمینتون بانوان در آکادمی بدمینتون تهران و پیکارهای مردان نیز به میزبانی تیم اردکان یزد و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بدون حضور تماشاچی برگزار شد.

باقری تصریح کرد: اگر محدودیت‌های اعمال شده پایان یابد مرحله دور برگشت مسابقات لیگ برتر باشگاه های ایران نیز همانند دور رفت با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی آغاز خواهد شد.

دبیر هیات بدمینتون استان زنجان گفت: زنجان با بازیکنان جوان در رقابت‌های امسال لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های ایران حاضر شده است که در مرحله رفت این پیکارها چهار بازی انجام داد و هرچند نتیجه را به حریفان واگذار کرد اما فرصت خوبی بود تا سطح توانمندی، تکنیک و نقاط ضعف و قوت خود را محک بزنند.  

باقری تصریح کرد: در بازی های انجام شده در دور رفت این دوره از مسابقات، به تدریج ترس، استرس و اضطراب بازیکنان جوان زنجان در رویارویی با ورزشکاران بزرگسال میدان دیده و مجرب، فرو ریخت و آنها با شرایط مسابقه به شکل بهتری آشنا شدند.

وی که به عنوان مربی و سرپرست تیم زنجان را در این مسابقات هدایت و همراهی می‌کند، افزود: محمدرضا باقری، علی حسینخانی، محسن معصومی، آراد بحری، محمدامین مقدم، امیر حسین حسنی،  محمدرضا حیدری، فاطمه مقدم، نسترن کرمی، حدیثه احمدی، پریا اسکندری، حنانه یعقوب زاده بدمینتون بازان اعزامی از این استان به این پیکارها هستند و الناز محمدی نیز به عنوان مربی و سرپرست، تیم بانوان را هدایت می‌کند.

باقری با بیان اینکه رقابت های لیگ برتر بدمینتون بانوان و مردان باشگاه‌های ایران طی ۱۰ هفته و به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود، اظهار داشت: چهار بدمینتون باز مطرح و شاخص زنجان ( مهدی انصاری، سالار بیات، سروش اسکندری و علیرضا قاسمی ) نیز در ترکیب تیم‌های رقیب قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha