۱۱ آذر ۱۳۹۹، ۱۳:۳۱
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 84131149
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار سمنان: نظارت بر کالاهای اساسی تشدید شود

سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: نظارت‌ها بر تامین، توزیع و عرضه اقلام اساسی مردم استان به منظور حفظ آرامش بازار افزایش یابد.

به گزارش ایرنا، علیرضا آشناگر روز سه‌شنبه در نشست ستاد تنظیم‌ بازار استان سمنان‌ در استانداری افزود: اقشار مردم در بحث تنظیم‌ بازار و نظارت‌های بیشتر بر تامین و توزیع کالاها توقع به حق دارند و باید نظارت در بخش های مختلف تشدید شود.

استاندار سمنان با تاکید بر اینکه مشکلی در تامین کالاهای ضروری در استان سمنان وجود ندارد، گفت: مشکلی در تامین کالاهای ضروری و اقلام غذایی مورد نیاز در مقطع زمانی کوتاه مدت و میان مدت به هیچ عنوان وجود ندارد.

وی خاطر نشان کرد: در بحث تامین گوشت مرغ و تخم مرغ مشکلی وجود ندارد و تولید مازاد این اقلام غذایی از سمنان به دیگر استان های کشور صادر می شود.
استاندار سمنان با اشاره به اینکه سمنان یکی از قطبهای تولید گوشت مرغ و تخم مرغ است، بیان کرد: نیاز استان سمنان روانه ۳۰ تن تخم مرغ است و ۵۰ تن دیگر از تولید آن از سمنان به دیگر استان های کشور ارسال می شود.
آشناگر ادامه داد: کاهش جوجه ریزی می تواند برای ماه های آینده مشکلاتی را در روند توزیع یا قیمت گوشت‌ تخم مرغ ایجاد کند و لازم است سازمان‌های جهاد کشاورزی و صنعت،‌ معدن و تجارت استان سمنان از اکنون برای رفع این دغدغه با مسئولان کشوری رایزنی داشته باشند.
استاندار سمنان با اشاره به راه اندازی سامانه ای برای درج قیمت کالاها گفت: در کنار ایجاد این سامانه قیمت ها به صورت برچسب همانند روال گذشته بر روی کالا نصب شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha