تمرین استقلال تحت الشعاع مصدومیت نگران کننده دیاباته

تهران- ایرنا- تمرین استقلال در حالی در مجموعه تهرانسر انجام شد که دیاباته به دلیل مصدومیت نتوانست تمرین را به پایان برساند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال استقلال تهران باید روز سه شنبه در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف میزبان خود تیم پیکان برود.

تمرین جدی این تیم پیش از این مسابقه امروز (یکشنبه) از حدود ساعت ۱۳ با برگزاری جلسه فنی در مجموعه تهرانسر آغاز شد. این جلسه که به آنالیز تیم پیکان اختصاص داشت حدود یک ساعت به طول انجامید و سپس بازیکنان راهی زمین چمن شدند.

استقلالی‌ها ابتدا بدن خو را گرم کردند و سپس به پاسکاری در حرکت پرداختند. در ادامه مرور کارهای تهاجمی و تدافعی زیر هوای بارانی در دستور کار قرار گرفت. محمود فکری و دستیارانش با جدیت این بخش را زیر نظر داشتند و نکات لازم را گوشزد می‌کردند.

در اواسط این تمرین اتفاق نگران کننده‌ای رخ داد و شیخ دیاباته از ناحیه عضله پای خود دچار ناراحتی شد و نتوانست به تمرین ادامه دهد. او در اختیار کادر پزشکی قرار گرفت تا مداوا روی پایش انجام شود. حالا حضور این مهاجم سیه چرده در برابر پیکان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =