۱۰ آذر ۱۳۹۹، ۷:۳۰
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 84128533
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس اتاق اصناف: بازار مرغ در البرز به سمت اشباع و تعدیل قیمت است

کرج - ایرنا - رییس اتاق اصناف البرز با بیان اینکه طرح های ضربتی برای تامین گوشت مرغ با قیمت متعادل در استان اجرایی شده است ،گفت: بازار گوشت مرغ در این استان به سمت اشباع و تعدیل قیمت است.

بهروز حصاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اکنون توزیع مرغ منجمد به صورت انبوه با قیمت هر کیلوگرم ۱۵ هزار تومان در شهرستان های استان البرز ادامه دارد.

وی بیان داشت: بازرسان اتاق اصناف همه روزه  افزون بر انجام مأموریت نظارت بر محدودیت های کرونایی، روند توزیع مرغ را نیز در اولویت کار خود قرار داده و با متخلفان برخورد قانونی می کنند.

رییس اتاق اصناف استان البرز در بخش دیگری از سخنانش  به همکاری بسیار خوب واحدهای صنفی در  اجرای طرح محدودیت های ۲ هفته‌ای کرونایی اشاره کرد و یادآورشد که بیش از ۹۵ درصد متصدیان واحدهای صنفی با وجود زیان های مالی، اقدام به تعطیلی واحدهای تجاری خود کردند که جای تقدیر دارد.

حصاری گفت: تعداد محدودی واحد صنفی ازاین قانون سرپیچی کردند که برای آنها اخطار صادر شد.

وی اظهار داشت: بازرسان اتاق اصناف و سایر ارگان‌ها ی ذیربط با اجرای محدودیت‌های ۲ هفته ای کرونایی در کشور و استان البرز بیش از ۶۰ هزار واحد صنفی مختلف را بازدید کردند.

حصاری خاطرنشان کرد که با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی غیر ضرور در مناطق قرمز کشور، واحدهای صنفی متخلف که از این قانون تمرد کنند، مشمول اعمال قانون می‌شوند.

رییس اتاق اصناف البرز بیان داشت: واحدهای صنفی ضروری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فقط مجاز به فعالیت هستند که این واحدها نیز باید قبل از ساعت ۲۱ (شروع ساعت منع تردد) نسبت به تعطیلی واحد صنفی خود اقدام کنند.

در استان البرز بیش از ۱۲۰ هزار واحد صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی فعالیت می‌کنند.

طرح محدودیت‌ها ی کرونایی از یکم تا پانزدهم آذرماه در مناطق قرمز کرونایی کشور اجرایی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha