رزمی کاران کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های کشوری سه مقام گرفتند

یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانوان کونگفوکار و هنرهای رزمی این استان در رقابت های آمادگی جسمانی قهرمانی کشور موفق به کسب سه مقام شامل یک دومی، یک چهارمی و یک پنجمی شدند. 

آرمان حاتمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها با حضور ۳۰ تیم و ۵۷ بانوی رزمی کار از سراسر کشور به صورت مجازی، در ۲ رده سنی جوانان و بزرگسالان و ۲ بخش اختصاصی و عمومی برگزار شد. 

وی افزود: این رقابت ها به صورت متمرکز در فدراسیون کونگفو و هنرهای رزمی داوری شد و چهار نفر از بانوان کونگفوکار و هنرهای رزمی  کهگیلویه و بویراحمد نیز در آن حضور داشتند. 

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: معصومه محمدی در رده سنی بزرگسالان بخش عمومی دوم شد، زهرا الوندی در رده سنی جوانان بخش عمومی مقام چهارم را کسب کرد و صدیقه جعفری نیز در رده سنی بزرگسالان بخش عمومی به عنوان پنجم دست یافت. 

حاتمی عنوان کرد: شادی موسوی به عنوان مربی و معصومه پراور نیز به عنوان نایب رییس هیأت کونگفو و هنرهای رزمی کهگیلویه و بویراحمد  بانوان رزمی کار استان را در این رقابت ها همراهی کردند. 

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف افزون بر ۵۰ هزار نفر است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha