بانوان پالایش گاز ایلام میزبان وچان کردستان می شوند

ایلام - ایرنا - مربی تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام گفت: این تیم در اولین دیدار خود میزبان تیم وچان کردستان در رقابت های لیگ برتر است.

ایناس آراسته نژاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اولین دیدار تیم پالایش گاز با نایب قهرمان سال گذشته لیگ برتر در ورزشگاه عدالت ایلام ساعت ۱۴ روز جمعه برگزار می شود و بازی سختی را پیش رو داریم.

وی افزود: مسابقات لیگ برتر امسال با شرکت ۱۲ تیم در ۲ گروه ۶ تیمی گروه A و B برگزار می شود و تیم پالایش گاز بانوان ایلام در گروه B قرار دارد.

آراسته نژاد یادآور شد: گروه B شامل تیم های وچان کردستان، شهرداری سیرجان، ملوان انزلی، شیراز، سارگل بوشهر و پالایش گاز ایلام است.

مربی تیم فوتبال پالایش گاز بانوان ایلام گفت: تیم ایلام در هفته دوم مهمان شهرداری سیرجان، هفته سوم، چهارم و پنجم به ترتیب به دیدار تیم های ملوان انزلی، شیراز و سارگل بوشهر می رود.

آراسته نژاد با بیان اینکه از هر گروه ۲ تیم به مرحله پلی آف صعود می کند، افزود: پس از دیدارهای رفت لیگ برتر پنج بازی برگشت نیز صورت می گیرد و با توجه به سخت بودن گروه امیدواریم بتوانیم بازی های خوبی را ارائه دهیم.

وی به حامی مالی تیم پالایش گاز بانوان ایلام اشاره کرد و تصریح کرد: شرکت پالایش گاز ایلام طی این مدت با سرکشی های مستمر و نظارت بر تمرینات تیم در کنار ما حضور داشتند و بازیکنان از لحاظ مالی تامین شده و هیچگونه مشکلی در این زمینه نداریم و همین موضوع سبب ایجاد انگیزه بیشتر تیم برای انجام رقابت های پیش رو شده است.

آراسته نژاد گفت: تیم پالایش گاز بانوان ایلام امسال نیز بازیکن غیربومی جذب نکرده و تنها با تاکید بر توان بازیکنان خود، بومی گرایی و جوانگرایی در مسابقات حضور پیدا می کند و طی ۲ ماه بدنسازی و با تمرینات مناسب در آمادگی ۸۰ درصدی قرار دارند.

وی در خصوص شیوع کرونا نیز افزود: روز سه شنبه از تمام بازیکنان تست کرونا گرفته می شود و در صورت مثبت بودن نتیجه بازیکن مورد نظر از حضور در مسابقات تا پایام دوره نقاهت منع می شود.

تیم پالایش گاز بانوان ایلام تنها تیم لیگ برتری استان است که سال گذشته در رده پنجم جدول لیگ برتر قرار گرفت.

این تیم با اتکا به ظرفیت بازیکنان بومی توانسته در مقابل تیم های قدرتمند لیگ و دارای بازیکنان خارجی بازی های خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها