پویش «ما عاشق محمدیم» در فضای مجازی آغاز به‌کار کرد

تهران-ایرنا- پویش «ما عاشق محمدیم» با محوریت ترویج فضائل اخلاقی پیامبر اکرم(ص) در فضای مجازی آغاز به‌کار کرد.

به گزارش ایرنا از اعلام روز یکشنبه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، فرهنگسرای مهر به عنوان دبیرخانه اجرایی پویش «ما عاشق محمدیم» شرایط شرکت در این پویش را اعلام کرد.

پویش «ما عاشق محمدیم» از ۱۳آبان آغاز شده و تا ۲۱ اسفندماه مصادف با عید مبعث در فضای مجازی ادامه خواهد داشت.

این پویش با محوریت ترویج فضائل اخلاقی پیامبر اکرم(ص) با تاکید بر پنج ویژگی ایشان شامل خوشرویی، مهربانی با کودکان، امانت‌داری، بردباری، سخاوت در قالب انتشار پوستر و تیزر فعالیت می‌کند.

کاربران فضای مجازی می‌توانند از طریق یکی از چهار روش ذیل در پویش «ما عاشق محمدیم» شرکت و علاقه خود را به حضرت محمد مصطفی(ص) ابراز کنند:

۱- نوشتن داستان مستند درباره یکی از ویژگی‌های ذکرشده به زبان فارسی یا انگلیسی و انتشار آن با هشتگ «ما عاشق محمدیم» و پوستر پویش.

۲- منشن کردن فردی که دارای یکی از صفات اخلاقی مورد نظر است، در زیر پست صفحه «ما عاشق محمدیم». (برای هر یک از صفات اخلاقی یک پست جداگانه درج می‌شود.)

۳- انتشار تصویر فردی که دارای یکی از پنج صفت اخلاقی مورد نظر است و بیان تجربه زیسته خود با او با هشتگ «ما عاشق محمدیم». (پوستر خام پویش برای قرار دادن تصویر فرد در سایت فرهنگ‌سرای مجازی در دسترس است.) 

۴- دعوت از دیگران برای پیوستن به پویش «ما عاشق محمدیم» با انتشار پوستر پویش در صفحه شخصی.

مخاطبان می‌توانند صفحه welovemohammad۱۴۴۲ در فضای مجازی را دنبال کنند و محتوای مورد نظر خود را به نشانی welovemohammad۱۴۴۲@gmail.com ارسال کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =