۲ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۶
کد خبرنگار: 2309
کد خبر: 84051559
۱ نفر

برچسب‌ها

پویش‌ شعر کوتاه «برای محمد (ص)» برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- حوزه هنری انقلاب اسلامی از انتشار فراخوان پویش‌ شعر کوتاه برای محمد (ص) خبر داد. 

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از حوزه هنری انقلاب اسلامی در حالی که جسارت نشریه فرانسوی با انتشار کاریکاتورهای موهن نسبت به پیامبر اکرم (ص)، باعث اعتراض گسترده مردم مسلمان کشورمان شده است، این حوزه برای شرکت در پویش شعر کوتاه #برای_محمد (ص) فراخوان داد.
 فراخوان این پویش که با همکاری مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری و مؤسسه سپهر سوره هنر برگزار می شود، در سه بخش رباعی و دوبیتی، طرح (نو، نیمایی و آزاد) و قطعه، سه‌خشتی (سه‌گانی) است و هر شرکت‌کننده می‌تواند تا ۱۰ قطعه در قالب‌های یادشده ارسال کند.

بر اساس این فراخوان تمامی آثاری که هشتگ «#برای_محمد» را درج کنند در بخش رقابتی پویش شرکت داده خواهند شد و ضروری است اشعار کوتاه در صفحه شخصی شرکت کنندگان با هشتگ اعلامی بر بسترهای اینستاگرام و توئیتر منتشر شود.


از آنجا که ملاک حضور در بخش رقابتی، الزام درج عبارت «#برای_محمد» است، ضروری است شاعران محترم ضمن رعایت این نکته در صورتی که صفحه ایشان خصوصی است و امکان دسترسی دبیرخانه به آن فراهم نیست، تصویر صفحه یادشده را به نشانی @Sepehrsoorehonar در اینستاگرام ارسال کنند. 
دبیرخانه این پویش، بر اساس هشتگ اعلامی ، آثار را رصد و در بخش رقابتی درج خواهد کرد اما شاعران نیز می‌توانند آدرس صفحه یا تصویر آن را از طریق نشانی صفحه‌های اعلامی اینستاگرام در بند پیش ارسال کنند.
 زمان بارگذاری و ارسال آثار نیز تا پایان مهر اعلام شده و نتایج نیز روز ۱۴ آبان ماه همزمان با میلاد پیامبر گرامی اکرم (ص) مشخص خواهد شد. علاوه بر انتشار آثار شایسته در قالب «کتاب» به ۱۰ اثر برتر با انتخاب هیئت داوران جایزه ۱۰ میلیون ریالی اهدا خواهد شد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =