دستگاه‌های قزوین برای تکریم مراجعان و صیانت از حقوق مردم تلاش کنند

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق مردم جزو مطالبات اصلی دستگاه‌ها است و باید مدیران در شرایط سخت فعلی، در کنار مردم باشند تا آرامش در جامعه حفظ شود.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز سه شنبه در بازدید از اداره کل بیمه سلامت استان که به مناسبت هفته بیمه سلامت برگزار شد، با تقدیر از تعهدپذیری و پاسخگویی بیمه سلامت در قبال بیمه شدگان و شهروندان، افزود: بیمه سلامت نهادی حمایتی بوده که بسیار در زندگی مردم و تامین سلامت آنان تاثیرگذار است.

جمالی پور با بیان اینکه نسبت به سال‌های گذشته، خدمات بسیار مطلوبی توسط بیمه سلامت صورت گرفته و از نظر برخورد و نحوه ارائه خدمات تاکنون معترض نداشته ایم، تصریح کرد: پرداخت مطالبات موسسات و مراکز درمانی توسط بیمه سلامت به روز است و هیچگونه نارضایتی در استان از این لحاظ نبوده که این موضوع، نشانه تعهد و مسوولیت پذیری بیمه سلامت است.

طرح نسخه نویسی الکترونیک در استان قزوین اجرا شده است

مدیرکل بیمه سلامت استان نیز در نشستی که با حضور روسای ادارات برگزار شد، گزارشی از اهداف و برنامه های هفته بیمه سلامت ارایه و عملکرد این مجموعه را در استان تشریح کرد.

قاسم بهرامی از اجرای کامل طرح نسخه نویسی الکترونیک در استان خبر داد و گفت: تمامی پزشکان و داروخانه‌های طرف قرارداد به سامانه نسخه نویسی الکترونیک مجهز هستند و خدمات سلامت و نسخه نویسی برای بیماران کاملاً به صورت الکترونیک و بدون استفاده از دفترچه کاغذی صورت می‌گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =