۳۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۹:۱۵
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 84083878
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۴۰ باشگاه بدنسازی در استان اردبیل فعال است

۳۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۹:۱۵
کد خبر: 84083878
۱۴۰ باشگاه بدنسازی در استان اردبیل فعال است

اردبیل - ایرنا - رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اردبیل گفت: ۱۴۰ باشگاه ورزشی در نقاط مختلف استان در رشته بدنسازی و پرورش اندام فعالیت می‌کنند.

به گزارش ایرنا ، فرزام طراحی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد ۹۰ باشگاه ورزشی در شهرستان اردبیل و ۵۰ باشگاه هم در سایر شهرستان‌های استان مشغول فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۰ هزار نفر در استان اردبیل به صورت همگانی در رشته بدنسازی و پرورش اندام فعالیت می‌کنند، اظهارداشت: حدود هزار نفر ورزشکار هم در استان به صورت حرفه‌ای در این رشته ورزشی فعال هستند.

وی از راه‌اندازی و فعالیت هیات بدنسازی و پرورش اندام در تمامی شهرستان‌های استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: ۷۵ درصد فعالان این رشته ورزشی در استان آقا و حدود ۲۵ درصد هم خانم‌ها هستند.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اردبیل اضافه کرد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقات و کلاس‌های آموزشی به‌صورت مجازی انجام شده است.

طراحی ادامه داد: سالم سازی باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام یکی از اولویت‌های هیات و اداره کل ورزش و جوانان است و برای همین نحوه فعالیت تمامی باشگاه‌های ورزشی استان به صورت مداوم و مستمر و به طور محسوس و نامحسوس رصد می‌شود و در صورت مشاهده کوچک‌ترین تخلف با آنها برخورد قاطع خواهد شد.

وی گفت: با سالم‌سازی باشگاه‌های ورزشی علاوه بر ایجاد فضای شاد و مفرح در جوانان و جامعه از بروز ناهنجاری‌های اجتماعی جلوگیری شده و خیال والدین نیز از حضور فرزندان در مکان‌های سالم راحت خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پهلوانی مهم‌تر از قهرمانی است، افزود: روحیه جوانمردی و خصلت پهلوانی در ورزشکاران بدنسازی و پرورش اندام باید بیش از پیش تقویت شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha