۲۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۵:۵۹
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 84079458
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اصفهانیان: از اعتماد بهاروند و نبی کمال سپاس را دارم

تهران- ایرنا- سرپرست کمیته داوران گفت: از حسن اعتماد حیدر بهاروند، سرپرست و محمد مهدی نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال کمال سپاس را دارم؛ با توجه به اینکه بنده پیش از این به عنوان عضو کمیته داوران حضور داشتم، کما و بیش در جریان امور قرار دارم.

به گزارش ایرنا، فریدون اصفهانیان چند ساعت پس از انتصابش به عنوان سرپرست کمیته داوران درباره فعالیت خود در این کمیته اظهار داشت: پیش از هر چیز وظیفه می‌دانم از زحمات و تلاش‌های اسماعیل صفیری در مدت حضور در این کمیته داشت، تشکر کنم. امیدوارم در کنار برنامه‌ریزی دسته جمعی همکارانم به اهداف مدنظر برسیم.

وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه در آستانه مسابقات لیگ فوتبال هستیم باید ترتیبی اتخاذ کنیم تا داوران آمادگی‌های لازم را برای قضاوت در مسابقات داشته باشند، برهمین اساس مقرر شد دوره پیش فصل داوران لیگ برتر را به صورت وبینار برای داوران برگزار کنیم.

سرپرست کمیته داوران در خصوص برگزاری آزمون بدنی در هیات فوتبال استان‌ها گفت: تست‌های آمادگی جسمانی را با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در هیات‌های فوتبال استان سراسر کشور با حضور نماینده دپارتمان داوران انجام خواهیم داد. از داوران می‌خواهم تمرینات آمادگی جسمانی خود را به طور مرتب و مدوام انجام دهند و از فشار تمرینات کم نکنند.

عضو هیات رییسه فدراسیون اضافه کرد: سال‌های گذشته دوره‌های توجیهی و دانش افزایی داوران را با حضور مدرسین برجسته بین المللی برگزار می‌کردیم که متاسفانه امسال بخاطر شیوع ویروس کرونا و سلامت داوران این دوره‌ها را به صورت مجازی برای داوران لیگ‌های برتر، دسته یک و دسته ۲ برگزار خواهیم کرد.

اصفهانیان در پایان خاطر نشان کرد: ما بایستی همدل، همراه و با انگیزه برای پویایی داوری و هر چه بهتر برگزار کردن مسابقات قدم برداریم و از همه اعضای خانواده بزرگ داوری می‌خواهم در این مسیر همراه ما باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha