نخستین مجمع انجمن صنفی باشگاه داران تهران برگزار شد

تهران- ایرنا- اولین مجمع موسس انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه داران ورزش استان تهران در سالن جلسات کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در ابتدای این مجمع گفت: تشکیل اولین مجمع موسس انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه داران ورزشی استان تهران، مطالبه دیرینه این قشر زحمت کش بود که باید خیلی زودتر شکل می گرفت اما بنا به دلایل مختلف با تاخیر انجام شد.

رضا گلمحمدی با اشاره به اینکه نباید تشکیل انجمن صنفی باشگاه داران استان تهران با تاخیر بیشتر همراه باشد افزود: کار ساماندهی تشکل های بخش خصوصیبه صرف اتکا و کمک بخش دولتی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

وی افزود: کار ساماندهی بخش خصوصی به صرف کمک و اتکا به بخش دولتی امکان پذیر نیست، بلکه باید از درون تشکل های خصوصی انجام شود و به همین دلیل از شما تقاضا دارم در این کار کمترین درخواست و توقع را از سیستم دولتی داشته باشید، البته به جز مطالبه گری که حق شماست.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در ادامه با درخواست همکاری بیشتر از همکاران بخش دولتی گفت: امیدوارم بخش دولتی با دوراندیشی و بلندنظری از انجمن ها و تشکل ها حمایت کنند چون اگر مطالبات انباشته شود، هیچ کس قادر به رفع و رجوع آن نیست.

وی با تاکید بر حمایت مجدد از باشگاه های خصوصی گفت: اداره کل استان تهران تکالیف قانونی خود را از طریق نمایندگان غیررسمی باشگاه ها انجام می دهد که نتیجه آن برگزاری مجمع امروز است.

گلمحمدی  اظهار کرد: وظیفه اداره کل استان تهران حمایت بیشتر از باشگاه های خصوصی است چون باشگاه داران جمعی عاشق هستند که سرمایه، وقت و توان خود را برای خدمت به جوانان این کشور گذاشتند و نقص و کمبودهای خدمات بخش دولتی را در ایجاد و توسعه فضای ورزشی جبران میکنند.

همچنین بر اساس رای گیری در مجمع دیروز، کاوه صدقی، حسن میرزا آقا بیک، مجید کوهیان، علی سلامت و سهراب آزاد به عنوان اعضای هیات مدیره و کاوه اخلاقی به همراه حمید رحمانیان به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره انتخاب شدند.

براساس این گزارش، رضا الوندی، به عنوان بازرس و مهرگان علوی به عنوان بازرس علی البدل انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه داران ورزشی استان تهران انتخاب شدند.

در این جلسه مقرر شد خزانه دار، رئیس، نایب رئیس و دبیر انجمن صنفی باشگاه داران تهران در هفته آینده انتخاب شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، امیرحسینی رئیس انجمن ورزش شرکت ها، داوود آدینه مشاور امور تشکل های کارفرمایی، علیرضا روستاکاری نماینده مشارکت های اقتصادی وزارت ورزش و جوانان و صارمی کارشناس اداره کار کل استان تهران و نجف قلی زاده نماینده اداره کار کل استان تهران و نمایندگان ۱۰ باشگاه ورزشی استان تهران بعنوان اعضای اصلی در این مجمع حضور داشتند.

باشگاه داران استان تهران از طریق سایت Www.bashgahdaran-tehran.ir می‌توانند برای عضویت در انجمن صنفی باشگاهداران استان تهران اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha