دفتر رییس جمهوری از استقبال پرشور مردمِ غیور آذربایجان شرقی از کاروان تدبیر و امید قدردانی کرد

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال پرشور و صمیمی مردمِ غیور و سلحشور آذربایجان شرقی از کاروان تدبیر و امید، تصریح کرد که این استقبال که نمادی درخشان و هوشمندانه از راهبرد «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» است، امیدی تازه برای تلاش افزون تر و ثمربخش تر در دل خادمان ملت برانگیخت.

متن پیام دفتر رییس جمهوری به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در آستانه ماه شادی بخش شعبان و میلاد پیشوایان نور و هدایت (ع)، استقبال پرشور و صمیمی مردمِ غیور و سلحشور آذربایجان شرقی از کاروان تدبیر و امید که نمادی درخشان و هوشمندانه از راهبرد «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» است، امیدی تازه برای تلاش افزون تر و ثمربخش تر در دل خادمان ملت برانگیخت.
آذربایجان، سر پر افتخار ایران؛ این سرزمین عشق، عرفان و ادب، آزادگی و هنر، همواره خاستگاه دین و علم و مهد پرورش مجاهدان و مبارزان سرافراز بوده و از دوردست تاریخ تا امروز، نام آن برای ایران با افتخار و اعتبار همراه شده است.
نهضت مشروطه، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و سایر عرصه‌ های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تاریخ ما، جلوه‌ گاه حضور بی‌دریغ و آگاهی بی‌نظیر مردم قهرمان این خطه بوده است. این بار نیز مردم بزرگوار و همیشه در صحن? آذربایجان شرقی با حضور آگاهانه و حمایت از خدمتگزاران خود، برگ زرین دیگری بر تاریخ رشادت‌ها و بزرگی‌های خویش افزودند.
به پاس این مهمان‌نوازی و استقبال گرم و صمیمی، از اقشار مختلف مردم استان، علما و فضلای گرانقدر، نمایند? محترم ولی‌فقیه، نمایندگان محترم مجلس خبرگان، ائم? گرامی جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، فرهیختگان و فرهنگیان، دانشگاهیان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، عموم اصحاب رسانه و خبرنگاران، ورزشکاران و ورزشدوستان پرشور، کشاورزان، نوجوانان و جوانان عزیز، نیروهای خدمتگزار و پرتلاش نظامی و انتظامی و همه گروه‌های سیاسی و نهادهای اجتماعی تقدیر و تشکر می‌کنیم.
امید است در سای? الطاف و عنایات الهی و در پرتو تدبیر و تلاش هرچه بیشتر مسئولان و همدلی و همزبانی؛ تصمیمات، اقدامات و برنامه‌های دولت بتواند گامی مؤثر و راهگشا در برآوردن مطالبات به حق مردم این خطه پر افتخار و رفع برخی کاستی‌ها و مشکلات این استان غنی و مستعد باشد.
دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران