استاندار آذربایجان شرقی بر جذب ۱۰۰ درصدی تسهیلات کرونا تاکید کرد

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت برای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا تسهیلات ۱۲ درصدی در نظر گرفته است که باید تلاش کنیم تمام اعتبار تخصیص یافته به استان را جذب کنیم.

 محمدرضا پورمحمدی روز شنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه مشکل عمده ای که از سوی تولیدکنندگان با بانکها بیان می شود مشکل دریافت تسهیلات است، تاکید کرد: باید تمام بانکها و دستگاه های مسوول تلاش کنند تا واحدهای تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات در سریعترین زمان مبلغ مورد درخواست خود را دریافت کنند.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه اکنون در شرایط سخت جنگ اقتصادی قرار داریم، گفت: در جنگ اقتصادی واحدهای تولیدی و واحدهای اداری و مالی بیشتر تحت فشار قرار خواهند گرفت.

وی افزود: اینکه امروز در جنگ اقتصادی با وجود تمام هجمه های دشمنان خم به ابرو نمی آوریم برای آنان باورنکردنی است.

پورمحمدی اظهار کرد: با وجود اینکه در اقتصاد تنگناها و مشکلاتی داریم ولی با نایابی و کمیابی منابع مواجه نیستیم و باید از منابع موجود به خوبی بهره مند شویم.

وی ادامه داد: مجموعه دولت و حاکمیت به جد مسائل و مشکلات را پیگیر هستند، گفت: دولت با ورود نقدینگی های کوچک به بازار بورس می خواهد مسائل را حل کند.

وی خاطرنشان کرد: به گفته نخبگان و صاحبان فکر  در شرایط نامتعارف و غیر عادی نباید با افکار متعارف و عادی جلو رفت در این صورت نمی توان موفق عمل کرد.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای توسعه نیازمند سرمایه های مادی، انسانی و اجتماعی هستیم که منشا سرمایه اجتماعی اعتماد است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha