راه اندازی سامانه آموزش مجازی زبان‌های خارجی در جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی

ارومیه- ایرنا- معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و ضرورت تغییر نگرش در بحث آموزش، گفت: با شیوع ویروس کرونا در انتهای سال گذشته آموزش‌های جهاددانشگاهی نه تنها تعطیل نشد، بلکه ابعاد جدیدی به خود گرفت و توسعه یافت که راه اندازی سامانه آموزش مجازی از جمله اقدامات در این راستا بود.

سیدجعفر ایرانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این راستا با راه اندازی شبکه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی و فراهم سازی بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری ارائه آموزش‌های مجازی جلوه  نو و جدیدی به خود گرفت.

وی با بیان اینکه اولین و به روزترین سامانه ارایه آموزش‌های آنلاین و مجازی بومی توسط جهاد دانشگاهی راه اندازی شده است، افزود: این نهاد علاوه بر اینکه فراگیران خود را تحت پوشش قرارداده، زمینه را برای بهره‌مندی سایر موسسات آموزش عالی و متقاضی فراهم ساخته است.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه ثبت نام دوره‌های مجازی زبان انگلیسی و سایر زبان‌های خارجی تا ۲۳ مرداد ادامه دارد، بیان کرد: فراگیران و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت http://jdrooyesh.ir/rooyesh در دوره های مختلف زبان های خارجه ثبت نام کنند.

وی اضافه کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی و در راستای حمایت از فراگیران محترم و مسوولیت اجتماعی این نهاد شهریه این ترم با ۲۸ درصد تخفیف برای تمامی فراگیران اعمال خواهد شد.

"ایرانی" تولید محتوا برای توسعه فعالیت‌های آموزشی را از دیگر ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی در ایام کرونا عنوان کرد و گفت: جهاد دانشگاهی توانست با سرمایه گذاری ۱۵ میلیارد ریالی، ۳۳ مجموعه فاخر در زمینه زبان‌های خارجه تولید محتوا کند.

وی اظهار کرد: این نهاد علاوه بر دوره های زبان انگلیسی در سایر دوره‌های نسخه پیچی و کمک های اولیه، تزریقات، بورس،  مهارت آفرینی و پودمان‌های بین رشته‌ای و کشاورزی ارایه خدمت می‌کند.

همزمان با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا کلاس‌های حضوری دانشگاه‌ها و تمامی مراکز آموزشی تعطیل اعلام شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =