اخبار امیدبخش و انتقاد دلسوزانه منشا اصلاح و بهبود امور است

همدان- ایرنا- استاندار همدان با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران با انعکاس اخبار امیدوارکننده و انتقادهای دلسوزانه منشا اصلاح و بهبود امور استان هستند.

سیدسعید شاهرخی روز پنجشنبه در این پیام که یک نسخه از آن به ایرنا نمابر شد اظهار داشت: خبرنگاران در کمال صداقت و امانت‌داری، عمر خود را در عرصه خدمتگزاری سپری کرده و در مسیر دستیابی به اهداف متعالی تلاش می‌کنند.

استاندار همدان در این پیام آورده است: ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمد صارمی؛ روز بزرگی است که آحاد جامعه خدمات تلاشگران عرصه خبر و رسانه را ارج می‌نهند تا راه و رسم حرفه‌ای و اخلاقی آن شهید گرانقدر و آگاهی بخشی به جامعه تداوم یابد.

وی بیان کرد: بخش مهم و قابل توجهی از پاسداری از حقوق مردم، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و بیان دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در چند دهه اخیر، مرهون خدمات ارزشمند و تلاش‌های صادقانه خبرنگارانی است که با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای در آگاهی بخشی و روشنگری جامعه ایفای نقش می‌کنند.

استاندار همدان با گرامی‌داشت یاد و خاطره مرحوم مهدی کاشی از فعالان متعهد عرصه رسانه‌، از همراهی و تعامل سازنده خبرنگاران استان در انعکاس دقیق اخبار و همکاری و تعامل خوب با کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا و همکاری خوب در دیگر رویدادهای مهم که موجب تنویر افکار عمومی شد، قدردانی کرد.

شاهرخی با تبریک این مناسبت میمون از یکایک فعالان این عرصه قدردانی و ابراز امیدواری کرد با همکاری‌های ارزنده اصحاب رسانه بتوانیم گام‌های مؤثری در ارتقای نظام جمهوری اسلامی و خدمت رسانی بیشتر به مردم استان برداریم.

خون شهید صارمی نماد ایثارگری خبرنگاران است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان نیز در پیامی، روز و هفته خبرنگار را به اهالی رسانه استان تبریک گفت.

احمدرضا احسانی اظهار داشت: خبرنگاران، سربازان خط مقدم اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی صادقانه و خالصانه هستند که خون شهید محمود صارمی نمادی از تلاش ایثارگرانه این قشر است.

وی گفت: اهالی رسانه وظیفه سنگین آگاهی‌بخشی صحیح و مداوم را برای در امان ماندن مردم عزیزمان از ویروس منحوس کرونا و امیدآفرینی، ایجاد نشاط و روحیه بخشی به جامعه را بر عهده دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان خاطرنشان کرد: نقش خطیر خبرنگاران در عرصه جهاد سلامت بیش از پیش نمایان است و باید از تلاش بی‌دریغ آنها دو چندان تجلیل کرد.

خبرنگار سفیر روشنایی و راهنمای مسیر ناهموار زندگی است

فرماندار همدان نیز با انتشار پیامی گفت: روز خبرنگار فرصتی برای نکوداشت خبر و نگارنده خبر است، آنها که با فداکاری رویدادهای تلخ و شیرین را روایت می‌کنند.

حسین افشاری اظهار داشت: خبرنگاران فراز و نشیب روزگار را در نوردیده تا بذر آگاهی را در جان و ذهن آدمیان بنشانند، آنان سفیران روشنایی و راهنمایان مسیر ناهموار زندگی هستند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبر این مناسبت ارزشمند را به همه خبرنگاران گرانقدر و یاوران صمیمی رسانه تبریک گفت.

مراقبت از میراث ملی و آرمان‌های انقلاب با حق‌جویی و صداقت خبرنگاران ممکن می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی همدان نیز با ارسال پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و ۱۷ مرداد ماه را روز قدردانی از تلاشگران  عرصه اندیشه و قلم دانست. 

علی مالمیر با گرامیداشت یاد و خاطره دوست و برادر عزیز از دست رفته مرحوم  مهدی کاشی افزود: جد و جهد خبرنگاران را در برافروختن چراغ اطلاع رسانی مستقل و مسوولانه ارج می نهیم. 

وی خاطرنشان کرد: بی‌شک دستیابی‌ به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور و مراقبت از میراث ملی و مصالح و مطالبات مردم و آرمان‌های ارزشمندانقلاب اسلامی فقط با حق جویی صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن می‌شود .

۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) در تقویم رسمی کشورمان به عنوان روز خبرنگار ثبت شده‌است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha