اخبار امیدبخش و انتقاد دلسوزانه منشا اصلاح و بهبود امور است

همدان- ایرنا- استاندار همدان با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران با انعکاس اخبار امیدوارکننده و انتقادهای دلسوزانه منشا اصلاح و بهبود امور استان هستند.

سیدسعید شاهرخی روز پنجشنبه در این پیام که یک نسخه از آن به ایرنا نمابر شد اظهار داشت: خبرنگاران در کمال صداقت و امانت‌داری، عمر خود را در عرصه خدمتگزاری سپری کرده و در مسیر دستیابی به اهداف متعالی تلاش می‌کنند.

استاندار همدان در این پیام آورده است: ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمد صارمی؛ روز بزرگی است که آحاد جامعه خدمات تلاشگران عرصه خبر و رسانه را ارج می‌نهند تا راه و رسم حرفه‌ای و اخلاقی آن شهید گرانقدر و آگاهی بخشی به جامعه تداوم یابد.

وی بیان کرد: بخش مهم و قابل توجهی از پاسداری از حقوق مردم، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و بیان دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در چند دهه اخیر، مرهون خدمات ارزشمند و تلاش‌های صادقانه خبرنگارانی است که با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای در آگاهی بخشی و روشنگری جامعه ایفای نقش می‌کنند.

استاندار همدان با گرامی‌داشت یاد و خاطره مرحوم مهدی کاشی از فعالان متعهد عرصه رسانه‌، از همراهی و تعامل سازنده خبرنگاران استان در انعکاس دقیق اخبار و همکاری و تعامل خوب با کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا و همکاری خوب در دیگر رویدادهای مهم که موجب تنویر افکار عمومی شد، قدردانی کرد.

شاهرخی با تبریک این مناسبت میمون از یکایک فعالان این عرصه قدردانی و ابراز امیدواری کرد با همکاری‌های ارزنده اصحاب رسانه بتوانیم گام‌های مؤثری در ارتقای نظام جمهوری اسلامی و خدمت رسانی بیشتر به مردم استان برداریم.

خون شهید صارمی نماد ایثارگری خبرنگاران است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان نیز در پیامی، روز و هفته خبرنگار را به اهالی رسانه استان تبریک گفت.

احمدرضا احسانی اظهار داشت: خبرنگاران، سربازان خط مقدم اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی صادقانه و خالصانه هستند که خون شهید محمود صارمی نمادی از تلاش ایثارگرانه این قشر است.

وی گفت: اهالی رسانه وظیفه سنگین آگاهی‌بخشی صحیح و مداوم را برای در امان ماندن مردم عزیزمان از ویروس منحوس کرونا و امیدآفرینی، ایجاد نشاط و روحیه بخشی به جامعه را بر عهده دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان خاطرنشان کرد: نقش خطیر خبرنگاران در عرصه جهاد سلامت بیش از پیش نمایان است و باید از تلاش بی‌دریغ آنها دو چندان تجلیل کرد.

خبرنگار سفیر روشنایی و راهنمای مسیر ناهموار زندگی است

فرماندار همدان نیز با انتشار پیامی گفت: روز خبرنگار فرصتی برای نکوداشت خبر و نگارنده خبر است، آنها که با فداکاری رویدادهای تلخ و شیرین را روایت می‌کنند.

حسین افشاری اظهار داشت: خبرنگاران فراز و نشیب روزگار را در نوردیده تا بذر آگاهی را در جان و ذهن آدمیان بنشانند، آنان سفیران روشنایی و راهنمایان مسیر ناهموار زندگی هستند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبر این مناسبت ارزشمند را به همه خبرنگاران گرانقدر و یاوران صمیمی رسانه تبریک گفت.

مراقبت از میراث ملی و آرمان‌های انقلاب با حق‌جویی و صداقت خبرنگاران ممکن می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی همدان نیز با ارسال پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و ۱۷ مرداد ماه را روز قدردانی از تلاشگران  عرصه اندیشه و قلم دانست. 

علی مالمیر با گرامیداشت یاد و خاطره دوست و برادر عزیز از دست رفته مرحوم  مهدی کاشی افزود: جد و جهد خبرنگاران را در برافروختن چراغ اطلاع رسانی مستقل و مسوولانه ارج می نهیم. 

وی خاطرنشان کرد: بی‌شک دستیابی‌ به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور و مراقبت از میراث ملی و مصالح و مطالبات مردم و آرمان‌های ارزشمندانقلاب اسلامی فقط با حق جویی صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن می‌شود .

۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) در تقویم رسمی کشورمان به عنوان روز خبرنگار ثبت شده‌است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha