۹ مرداد ۱۳۹۹، ۶:۰۷
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83890233
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری ۱۱ مجرم تحت تعقیب در هویزه

۹ مرداد ۱۳۹۹، ۶:۰۷
کد خبر: 83890233
دستگیری ۱۱ مجرم تحت تعقیب در هویزه

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی هویزه گفت: ۱۱ مجرم تحت تعقیب و مخل نظم عمومی با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جواد مراونه شامگاه چهارشنبه اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با مخلان نظم عمومی، طرح شناسایی و دستگیری مجرمان سابقه دار توسط ماموران متخصص اجرا شد.
وی افزود: این طرح با تشکیل هشت گروه از عوامل انتظامی و تخصصی در چهار نقطه پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات ضربتی اجرا و ۱۱ مجرم تحت تعقیب محاکم قضایی، انتظامی و مخلان نظم عمومی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی هویزه گفت: در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه متهمان ۲ هزار لیتر گازوییل قاچاق، ۴۶ راس دام قاچاق به ارزش ۷۶۶ میلیون ریال، ۲ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و مقادیری موادمخدر کشف شد.
وی تصریح کرد: همچنین در این رابطه ۲۶ دستگاه موتورسیکلت و ۱۱ دستگاه خودروی سواری فاقد پلاک توقیف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

انهدام باند سارقان حرفه‌ای در اندیمشک

سرهنگ امیرعباس شهبازی فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: در پی وقوع سرقت منزل و محتویات داخل خودرو از چند شهروند در اندیمشک، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت .
وی افزود: ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ اندیمشک با کار اطلاعاتی هویت و پاتوق اعضای باند پنج نفره سارقان حرفه‌ای را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی طی ۲ عملیات در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
وی تصریح کرد: دربازرسی از مخفیگاه سارقان اموال سرقت شده از جمله تلویزیون، گیرنده دیجیتال، تلفن همراه، موتورجوش، کولر، دریل، دوربین مداربسته کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک با اشاره به اینکه سارقان در بازجویی پلیس به ۳۰ فقره سرقت منزل و محتویات خودرو در سطح شهرستان اعتراف کردند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha