۱۰۰ هزار میلیارد ریال برای بروز رسانی تجهیزات امدادی کشور نیاز است 

یاسوج- ایرنا- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: اعتباری افزون بر ۱۰۰ هزار میلیارد ریال برای بروز رسانی امکانات و تجهیزات تخصصی امداد و نجات و ناوگان امدادی زمینی و هوایی کشور نیاز است. 

به گزارش ایرنا، مهدی ولی پور روز چهارشنبه در حاشیه سفر به شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران بر ضرورت تأمین و  جذب هر چه سریعتر این میزان اعتبار تأکید کرد. 

وی اظهار داشت: نیروهای سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور در صورت تأمین این میزان اعتبار می توانند به نحو مطلوب تری  در حوادث و سوانح مختلف حضور یافته و یاریگر مردم باشند. 

ولی پور افزود: هم اینک ۲۲ فروند بالگرد در کشور آماده ارائه خدمات لازم به مردم هنگام بروز انواع حوادث و سوانح است. 

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد: چهار فروند از این تعداد بالگرد همواره نیازمند تعمیر است. 

ولی پور عنوان کرد: جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در صورت نیاز به استفاده از بالگرد در مواقع بروز حوادث و سوانح مختلف می  ‌تواند از بالگردهای ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استفاده کند. 

وی هدف اصلی سفر خود به شهر یاسوج را بازدید و برآورد امکانات، تجهیزات و نیروهای انسانی واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر  کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد. 

ولی پور ابراز داشت: تصمیم گیری های لازم در آینده ای نزدیک از سوی متولیان امر در تهران برای حمایت همه جانبه و تأمین امکانات و  تجهیزات مورد نیاز واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گرفته می شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =