رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

یاسوج- ایرنا- "علیرضا کفایی"با نظر اکثریت اعضای جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در این استان انتخاب و معرفی شد.

به گزارش ایرنا، فرزانه آرامش سخنگوی جبهه اصلاحات کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه شنبه شب جلسه جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور بررسی موضوعات مختلف انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار شد و در این نشست با نظر اکثریت آرا به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری انتخاب شد.

وی افزود: ستاد پزشکیان در استان هنوز افتتاح نشده اما به زودی راه اندازی خواهد شد.

در این جلسه سید رضا عسکری، محمد کاظم نظری، فرزانه آرامش، علی کامرانی، حمزه بنام، غلام‌حسین هادیانی‌نژاد و جمع دیگری از چهره‌های اصلاح‌طلب حضور داشتند.

همچنین در این جلسه محمد کاظم نظری به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.

سید محمد علی افشانی طی حکمی از سوی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به عنوان معاون امور استان‌های ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان معرفی شد.افشانی از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد است.

کفایی در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج، اظهار کرد: به زودی نشستی با همه جریان‌های سیاسی اصلاح‌طلب برگزار خواهیم کرد و سازوکارهای را برای ادامه فعالیت مشخص می‌کنیم.

وی افزود: از پیشنهادات و نقطه نظرات همه عزیزان استفاده خواهیم کرد.

علیرضا کفایی از فرهنگیان بازنشسته و همچنین رییس جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد را برعهده دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha