خوشه طلایی شانس صعود به رتبه دوم جدول را از دست داد

ساوه - ایرنا- تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در حالیکه با اندوخته ۲ گل از حریف پیش افتاد اما در نهایت کامبک خورد و با شکستی نابهنگام شانس قرار گرفتن در رتبه دوم جدول را از دست داد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های خوشه طلایی و بادران تهران در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای ایران که از ساعت ۱۹ و ۵۰ دقیقه شامگاه یکشنبه در ورزشگاه شهید چمران برگزار شد، در نهایت با برتری مهمان تهرانی همراه شد.

شاگردان محسن عاشوری که اندوخته امتیازی خوبی در جدول رقابت ها دارند، امیدوار بودند با شکست حریف رده نهمی در مکان دوم جدول قرار گیرند و این هدف حتی تا پایان نیمه نخست هم محقق شد.

بازی با حملات یاران ساوجی آغاز شد و ابتدا در دقیقه ۱۱ این دیدار «مصطفی نوروزی» خوشه طلایی را پیش انداخت و در ادامه «محمد سرافراز» هم با زدن گل دوم این تیم تا حدی خیال هم تیمی هایش را بابت کسب سه امتیاز این دیدار راحت کرد اما شاگردان فرهاد کاظمی با کامبکی باشکوه ورق را به سود خود برگرداندند.

«پویا سیف پناهی» پیش از سوت پایان نیمه نخست و در دقیقه ۴۴ نخستین گل بادران را وارد دروازه میزبان کرد تا با صحبتهای بین دو نیمه سرمربی این تیم، روند موفق خود را در نیمه دوم نیز تداوم بخشند.

در دقیقه ۷۲ این دیدار «حسین کریمی» گل دوم و به فاصله ۱۰ دقیقه بعد «امیر میربزرگی» نیز گل سوم بادران تهران را به ثمر رساندند تا این تیم در عین ناباوری سه امتیاز نخستین دیدار خانگی خوشه طلایی در دوران بعد از شیوع کرونا را کسب کند و به رتبه هفتم جدول صعود کند.

البته با این باخت هنوز شرایط خوشه طلایی برای صعود به لیگ برتر مناسب است و با توجه به پنج دیدار باقیمانده و فاصله ۲ امتیازی این تیم با آلومینیوم اراک در مکان دوم به نظر می رسد شاگردان عاشوری همچنان از شانس های مسلم صعود به لیگ برتر ایران خواهند بود.

 این هفته نمایندگان استان مرکزی در کسب نتیجه مقابل حریفان تهرانی خود ناکام ماندند و آلومینیوم اراک نیز از تیم هوادار شکست خورد ولی با شرایط مناسبی که هر دو تیم در جدول دارند، این امیدواری وجود دارد که برای نخستین بار نماینده ای از استان وارد رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور شود.

دیدار خوشه طلایی و بادران برای اولین بار زیر نور ورزشگاه شهید چمران که اخیرا عملیات اجرایی آن به اتمام رسید، برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha