۲۱ خرداد ۱۳۹۹، ۱۲:۳۹
کد خبرنگار: 2588
کد خبر: 83816892
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف موتور سیکلت‌های سرقتی در مراغه 

۲۱ خرداد ۱۳۹۹، ۱۲:۳۹
کد خبر: 83816892
کشف موتور سیکلت‌های سرقتی در مراغه 

مراغه - ایرنا -  فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۱۷ دستگاه موتور سیکلت سرقتی در اجرای طرح ضربتی کنترل وسایل نقلیه در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ رمضان اللهوردیان  روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به منظور ارتقاء توان عملیاتی، کشف وسایل نقلیه مسروقه و افزایش رضایتمندی مال باختگان، با تشکیل اکیپی مجرب از ماموران پاسگاهآیت اله غفاری طرح کنترل پارکینگ های این شهرستان اجرا شد.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح ضربتی و نیز استعلامات رایانه ای از وسائط نقلیه موجود در پارکینگ های سطح شهر، ۱۷ دستگاه موتورسیکلت مسروقه، شناسایی و کشف شد.

اللهوردیان اضافه کرد:موتورسیکلت های سرقتی پس از تشخیص هویت به مال باختگان تحویل می شود.

وی گفت:  پلیس با بکارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می کند اما ضروری است که شهروندان نیز باید به هشدارهای پلیسی در راستای پیشگیری از سرقت که توسط کارشناسان انتظامی ارائه می شود توجه داشته و خودرو و موتورسیکلت خود را در مکان های مطمئن پارک کنند.

وی افزود: همچنین شهروندان در جهت پیشگیری از سرقت، خودرو خود را به تجهیزات ایمنی از قبیل قفل مرکزی، دزدگیر، قفل پدال و قفل فرمان مجهز کنند تا امکان سرقت از سارقان سلب شده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha