معرفی کتاب «مبانی رهبری سیاسی امام خمینی(ره)» در فضای مجازی

تهران-ایرنا-سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره)، نشست معرفی کتاب «مبانی رهبری سیاسی امام خمینی(ره)» تألیف اکبر اشرفی را در فضای مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش روز سه‌شنبه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی این سازمان اظهارداشت: نشست معرفی کتاب «مبانی رهبری سیاسی امام خمینی(ره)» امروز- سه‌شنبه- ۱۳ خرداد از ساعت ۱۴ با حضور نویسنده و تعدادی از مدیران سازمان فرهنگی هنری در فرهنگسرای ملل برگزار و به صورت زنده در فضای مجازی برای مخاطبان پخش می‌شود.
ایمان کرد گفت:علاقه‌مندان برای مشاهده برنامه معرفی کتاب «مبانی رهبری سیاسی امام خمینی(ره)» می‌توانند به نشانی https://it.farhangsara.ir/live یا صفحه اینستاگرام فرهنگسرای ملل به نشانی farhangsaramelal1 مراجعه کنند.

وی افزود: شخصیت حضرت امام خمینی(ره) ابعاد متنوعی دارد که هر جنبه آن نیازمند متخصص و خبره‌ای است که بتواند آن را برای نسلی که امام(ره) را ندیده‌اند، تبیین کند.

کرد بیان کرد: امام راحل یک انقلابی پرشور، عارفی متعالی و شاعری نغزگوی و لطافت بین، رهبر سیاسی قاطع، فرمانده شجاع کل قوا، انسانی متخلق به اخلاق با سبک زندگی خانوادگی متعالی و مسئولی پاسخگو و جهادگر در نظام اسلامی جمیع صفاتی هستند که در بین انسان‌های غیرمعصوم نادر و نایاب است و شاید هم به همین دلیل است که کمتر کسی داعیه و شایستگی عنوان «خمینی پژوه» را پیدا می‌کند.
وی اظهارداشت: هر سال در چنین ایامی برنامه‌های متنوعی در حوزه کتابخوانی و تجلیل از نویسندگان حوزه‌های امام و رهبری برگزار می‌شد که به دلیل محدودیت‌های تشکیل تجمعات، برنامه‌های مورد نظر با شیوه‌های جدیدی برگزار می‌شود. 
مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: همچنین امسال با همکاری نشر عروج ۲۵ نمایشگاه کتاب موضوعی در سطح تمام مناطق برگزار کرده‌ایم که هم‌اکنون میزبان شهروندان هستند.

۱۴ خردادماه، سالروز رحلت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha