۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۲۱:۱۵
کد خبرنگار: 952
کد خبر: 83795268
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

 وضعیت کرونا در شهرستان ری از حالت قرمز به زرد رسیده‌است

شهرری - ایرنا - رییس شبکه بهداشت شهرستان ری با بیان اینکه با تمهیدات صورت گرفته وضعیت شهرستان از حالت قرمز به زرد رسیده است، گفت: بیشترین میزان مبتلایان به کرونا در شهرستان ری متعلق به محلات دولت آباد و دیلمان است.

علیرضا صدرایی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ویروس کرونا به دلیل هویت ناشناخته اش هر لحظه می تواند ما را به وضعیت خطر برساند و باید همه مردم، دستورالعمل های بهداشتی را همچنان جدی بگیرند.

وی عبور از وضعیت قرمز و رسیدن به وضعیت زرد را نتیجه تلاش و مجاهدت همه أرکان سلامت و همراهی رسانه ها و مردم دانست و عنوان کرد: هم اکنون برای جلوگیری از شیوع مجدد کرونا تمامی معتادان متجاهر و مسافران ورودی فرودگاه امام(ره) غربالگری می شوند.

صدرایی ابراز کرد: وضعیت آسایشگاه سالمندان کهریزک نیز هم اکنون به واسطه حضور شبانه روزی اکیپ های شبکه بهداشت از آن وضعیت هشدار آمیز به شرایط کنترل شده و تحت مراقبت رسیده است.

وی با بیان اینکه در روزهای ابتدایی شیوع کرونا ویروس تعطیل کردن صنوف جنوب تهران با وجود بازار شب عید کار سختی بود، افزود: گذر از وضعیت بحرانی کرونا در شهرستان ری در اثر همکاری تمامی دستگاه های دولتی، مردم و اصناف ممکن شده است.

به گزارش ایرنا، تاکنون ۱۲۶ هزار و ۹۴۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به ۷۱۸۳ نفر رسید.

گفتی است ار دیروز تا امروز ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ٢ هزار و ۳۴۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha