۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۵:۵۸
کد خبر: 83794821
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مازندران ۲۰۰ بسته معیشتی برای پیش‌مرگان کرد مریوان ارسال کرد

ساری - ایرنا - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران از ارسال ۲۰۰ بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه برای پیش مرگان کرد مسلمان مریوان خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، سردار عبدالله ملکی گفت: اداره کل حفظ آثار مازندران در این طرح مومنانه اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان کرد.
وی با بیان اینکه این اداره کل با همکاری هیئت محبان حضرت زینب (س) و خیرین استان مبلغ ۴۰ میلیون تومان به معصرین پیش مرگان کرد مسلمان مریوان کمک کرد، ارزش هر بسته معیشتی را ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرد.
سردار ملکی افزود: رزمندگان شمال کشور از اوایل دهه ۶۰ تا سال ۷۵ در مریوان حضور داشته و با پیش مرگان کرد همسنگر بودند و این معاشرت و ارتباطات همچنان تداوم داشته و روز به روز پیوند قوی‌تری برقرار می‌شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران به برگزاری یادواره شهدای شمال کشور و مریوان اشاره کرد و آن را از جمله دستاوردهای این پیوند برادرانه عنوان کرد و گفت: پیش مرگان کرد مسلمان مریوان همسنگران و مرزداران خوبی بودند و در مقابله با ضد انقلاب و رژیم بعث عراق از جان مایه گذاشتند.
وی تقدیر و تجلیل از مردم مریوان و خصوصا پیش مرگان کرد مسلمان را که در صحنه‌های دفاع از کشور و ناموس این ملت عاشقانه ایستادند و مقاومت کردند وظیفه انسانی و اسلامی دانست.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha