۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۲:۵۴
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83788153
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

روند احداث گذر سرتل به نیروگاه اتمی بوشهر سرعت بخشی شود

بوشهر-ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر بوشهرگفت: روند اجرای گذر سرتل به نیروگاه اتمی برای بهبود وضعیت رفت و آمد خودروها در این مسیر سرعت بخشی شود.

پویا دولابی روز جمعه در این ارتباط افزود: بیش از ۲ سال از آغاز عملیات اجرایی گذر سرتل به نیروگاه اتمی می‌گذرد ولی تاکنون پیشرفت قابل قبولی نداشته‌است.

وی بیان کرد: در بودجه امسال شهرداری نیز پنج میلیارد تومان اعتبار داخلی و هفت میلیارد تومان اعتبار استانی به این طرح اختصاص یافته‌است و ضرورت دارد هر چه سریع‌تر اجرای این طرح که نقشی مهم در کاهش بار رفت و آمد در آن منطقه دارد، آغاز شود.

دولابی همچنین با اشاره به اعتبار ۱۲ میلیاردتومانی میراث فرهنگی برای بافت تاریخی بوشهر بویژه سنگفرش کردن پیاده‌روها، از سرپرست شهرداری خواست تا با برگزاری نشست‌های هماهنگی با این اداره، از موازی کاری و هم‌پوشانی طرح‌ها با شهرداری جلوگیری و اعتبارات به صورت متنوع‌تر در بافت تاریخی توزیع شود.

وی با بیان اینکه بازنگری طرح جامع شهر بوشهر در دستور کار است گفت: هماهنگی شهرداری برای اعلام آسیب‌های طرح قبلی ضروری است  تا اجحاف کمتری به شهروندان صورت گیرد و از موارد اشکال پیشگیری شود.

با اجرای مسیر سرتل به نیروگاه اتمی دسترسی محله‌های جنوبی شهر بوشهر شامل تنگک‌ها و روستاهای هلیله و بندرگاه به محله‌های سبزآباد، امامزاده و رونی به میزان قابل توجهی کوتاه‌تر می‌کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha