تصادف در پایتخت یک کشته و سه مصدوم داشت

تهران - ایرنا - تصادف زنجیره ای در جنوب تهران یک کشته و سه مصدوم داشت و همچنین آتش سوزی یک ساختمان در میدان سپاه- نیز یک مصدوم برجا گذاشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: حوالی ساعت ۲۲ شب گذشته حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق جاده خاوران بعد از خاور شهر به سامانه ۱۲۵ اعلام و با توجه به اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی شهر تهران بود اما ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به عنوان نیروهای کمکی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: در این تصادف یک دستگاه کامیون با ۶ دستگاه خودرو شامل مینی بوس؛ وانت و چند خودرو سواری بصورت زنجیره ای باهم برخورد کردند.

وی ادامه داد: در این تصادف زنجیره ای سه  نفر از سرنشینان این خودروها دچار مصدومیت شدند که تحویل عوامل اورژانس شدند.

ملکی خاطرنشان کرد: کمی جلوتر از صحنه تصادف جسم بی جان مردی مجهول الهویه در کنار خیابان قرار داشت که این فرد از سرنشینان این خودروها نبوده که احتمالا از عابرین پیاده بود که البته این موضوع در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور است.

وی در ادامه از حادثه آتش سوزی ساختمان ۳ طبقه در حوالی میدان سپاه خبر داد و گفت: این ساختمان مسکونی که تغییر کاربری داده شده بود به انبار لوازم الکترونیکی تبدیل شده بود که بدلایل نامشخص بخش زیادی از این ساختمان دچار آتش سوزی شده بود.

ملکی خاطرنشان کرد: در همان لحظات اولیه مردی جوان از پشت بام ساختمان به سلامت خارج شد اما فردی دیگر در بالکن طبقه دوم و پشت فنس ها گرفتار بود.

به گفته وی؛ آتش نشانان با برش کاری فنس ها را جدا کردند و این مرد جوان  را از میان شعله های آتش خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران یادآور شد: این فرد از نواحی مختلف اندام ها دچار سوختگی شد که تحویل عوامل اورژانس شد که علت این آتش سوزی در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha