۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۴:۴۷
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83775256
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ایوانکی محل ساخت ۲ هزار مسکن فرهنگیان در استان سمنان خواهد بود

سمنان- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: ۲ هزار واحد مسکونی فرهنگیان در راستای طرح مسکن ملی فرهنگیان در ایوانکی این استان واقع در شهرستان گرمسار ایجاد می‌شود.

محمد دستورانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: در راستای طرح اقدام ملی مسکن و تفاهم نامه ای که با دستگاه های مختلف از جمله آموزش و پرورش ایجاد می شود، شهر ایوانکی در استان سمنان برای ساخت ۲ هزار واحد مسکونی انتخاب شد.  

وی افزود: فرهنگیان استان سمنان می توانند در این طرح ثبت نام کرده و آنها که واجد شرایط باشند زمین برای ساخت مسکن ملی فرهنگیان به آنها تعلق می گیرد.  

وی اضافه کرد: روز گذشته در مناطق مختلفی از کشور کلنگ زنی طرح مسکن ملی فرهنگیان انجام شد و عملیات اجرایی در ایوانکی به علت آماده نبودن زمین با کمی تاخیر آغاز می شود و  فرهنگیان متقاضی فاقد مسکن در استان می توانند پیگیری های لازم را برای دریافت زمین انجام دهند.

محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی روز گذشته از آغاز عملیات اجرایی ساخت مسکن فرهنگیان در ۶ استان و تامین زمین برای ۱۱ استان تهران، فارس، خوزستان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، اصفهان، زنجان، مرکزی، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و سمنان خبر داده بود که در استان سمنان شهر ایوانکی برای ساخت این واحدها انتخاب شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha