۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۳:۴۲
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83773827
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف سه میلیارد تومان لوازم برقی قاچاق در کرج

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۳:۴۲
کد خبر: 83773827
کشف سه میلیارد تومان لوازم برقی قاچاق در کرج

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز از کشف یک انبار دپو لوازم و تجهیزات برقی قاچاق در منطقه ماهدشت کرج به ارزش سه میلیارد تومان در این استان خبر داد.

 سردار عباسعلی محمدیان روز یکشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر دپو مقادیری قطعات جاروبرقی در انباری واقع در ماهدشت کرج، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز به همراه عوامل اداره تعزیرات حکومتی به این محل اعزام شدند.
طی بازرسی از سوله های موجود در انبار هشت هزارو ۲۲۰ دستگاه انواع موتور جاروبرقی و سشوار خارجی و هفت هزارو ۹۸۰دستگاه موتور جاروبرقی کشف شد.
طی تحقیقات اولیه از صاحب کالاهای کشف شده، مشخص شد انبار محل کشف کالا در سامانه جامع انبارهای سازمان صمت ثبت نشده و کالاها بدون هیچ گونه مجوزی از منطقه ویژه اقتصادی به این انبار انتقال داده شده است.
سردار محمدیان خاطرنشان کرد : بر اساس اظهارات نامبرده خط تولید موتور وسایل برقی برای تولید در داخل کشور در انبار وی در منطقه ویژه اقتصادی راه اندازی شده اما در بازدید از انبار محرز شد که خط تولیدی راه اندازی نشده است، که بر اساس قانون، خروج قطعات و لوازم از منطقه ویژه اقتصادی بدون تولید محصول نهایی ممنوع و قاچاق محسوب می شود.
فرمانده انتظامی استان البرزگفت: بر اساس برآوردهای اولیه کارشناسان، ارزش تقریبی کالاهای کشف شده سه  میلیارد تومان تخمین زده شد.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha