۳ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۴:۴۱
کد خبرنگار: 2712
کد خبر: 83760926
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تقدیر استاندار خراسان جنوبی از پلیس در مقابله با کرونا

بیرجند - ایرنا - استاندار و رییس شورای تامین استان خراسان جنوبی با ارسال پیامی به معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، از اقدامات پلیس خراسان جنوبی در مقابله با کرونا قدردانی کرد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی در پیام محمدصادق معتمدیان آمده است: همان گونه که مستحضرید همزمان با شیوع این ویروس در استان، با تشکیل ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ظرفیت بخش‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، بهداشتی و درمانی به خدمت گرفته شد و خوشبختانه با رفتار هوشمندانه مردم و همدلی مسئولانه مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی در کنار مدافعان سلامت، گام اول در فاصله گذاری اجتماعی با موفقیت نسبی و تحقق اهداف طرح در جغرافیای استان اجرایی شد.

استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: با هم‌افزایی دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و تلاش مضاعف و شبانه روزی نیروی انتظامی استان علیرغم فضاسازی‌های رسانه‌ای گسترده معاندین در تحریک و ترغیب مردم به انجام اعتراضات اجتماعی، این طرح با کمترین چالش و حاشیه امنیتی در استان همراه بود و کنترل‌های شبانه روزی و فعالیت قابل تقدیر پلیس در ایستگاه‌های کنترلی مبادی ورودی و خروجی استان و شهرستان‌های تابعه سبب شد تا از ورود ۲ هزار و ۶۵۴ دستگاه خودرو غیربومی به استان جلوگیری و از خروج ۲ هزار و ۳۵۷ دستگاه خودرو بومی ممانعت شود.  

وی گفت: این در حالی است که نیروی انتظامی استان از ابتدای اجرای طرح نیز در حوزه‌های مختلف مهار و کنترل شیوع این ویروس با تامین امنیت عمومی استان، ایجاد امنیت روانی در جامعه از طریق برخورد با شایعه پراکنان در فضای مجازی، برخورد با سودجویان، فرصت طلبان و محتکران اقلام و کالاهای ضروری، کنترل تفرجگاه‌ها، نظارت بر ممنوعیت فعالیت‌های واحدهای صنفی پرخطر و... اقدامات ارزنده‌ای را به نمایش گذاشت که رضایت‌مندی مردمی از عملکرد این نیرو را بدنبال داشته است.

معتمدیان اظهار داشت: با عنایت به موارد فوق الذکر، لازم می‌دانم مراتب تشکر از اقدامات و همکاری‌های فرماندهی انتظامی استان و نیروهای تحت امر را ابراز داشته، امید است در سایه تداوم این گونه فعالیت‌ها به زودی شاهد تحقق اهداف و نتایج موفقیت آمیز در کنترل و مهار این بیماری باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha