۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۰:۵۸
کد خبرنگار: 1335
کد خبر: 83757487
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تحقق ۹۵ درصدی تعمیرات اساسی در پالایشگاه دوم پارس‌جنوبی

تهران- ایرنا- سرپرست مدیریت پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به شیوه و زمان‌بندی مناسب در برنامه‌های تعمیرات اساسی پالایشگاه، گفت: ۹۵ درصد فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده در تعمیرات اساسی سال ۹۸ محقق شده است.

حسین باغبان امروز (دوشنبه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با اشاره به تحقق ۹۵ درصدی فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده در تعمیرات اساسی سال ۹۸، ادامه داد: یکی از دستاوردهای این پالایشگاه کاهش زمان تعمیرات اساسی سال ۹۸ به میزان ۲ درصد بوده است.

وی افزود: تحقق شاخص دارایی فیزیکی پالایشگاه دوم به مقدار ۲۹.۹ و کسب رتبه دوم در مجتمع از دیگر فعالیت های مهم انجام شده در این حوزه است.

باغبان در ادامه در خصوص مهم‌ترین کارهای برنامه‌ریزی شده در تعمیرات اساسی سال ۹۹ گفت: به‌روز رسانی سیستم‌ کنترل کمپرسور پروپان در برنامه سال جاری است که با اجرای آن در ردیف‌های گازی باقیمانده بخش عمده‌ای از توقفات کمپرسور پروپان قابل پیشگیری خواهد بود.

سرپرست مدیریت پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه یکی از مهم ترین موارد در پایداری تولید دستیابی به شاخص های مناسب در بهره برداری است، گفت: قابلیت اطمینان پالایشگاه دوم در سال‌های گذشته روند رو به بهبودی را نشان داده است و در سال گذشته نیز رشد داشته و به ۹۱.۹۹ درصد رسیده است.

وی گفت: به‌روز رسانی سیستم کنترل توربین بخار، به‌روز رسانی سیستم کنترل کمپرسور پروپان و اصلاح سیستم صاعقه‌گیر پالایشگاه دوم در افزایش قابلیت اطمینان پالایشگاه و دستیابی به این شاخص بسیار مؤثر بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha