استاندار خراسان رضوی: برای جهش تولید جهادی عمل خواهیم کرد

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: برای عملیاتی شدن شعار سال و جهش تولید، جهادی عمل خواهیم کرد و به همین منظور فرآیند صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری و کسب و کار باید تسهیل و فضا برای سرمایه‌گذاری در استان فراهم شود.

به گزارش روز دوشنبه استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در نشست کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان افزود: در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به سال "جهش تولید" نامگذاری شده است، باید سبک اداره کشور با سال گذشته تفاوت داشته باشد.
وی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی موانع تسهیل فرآیندهای صدور مجوزهای کسب و کار را احصا کنند تا نسبت به رفع آنها اقدام شود.
وی با بیان اینکه ستاد تدبیر استان برای تحقق شعار سال و برطرف شدن موانع صدور مجوز سرمایه‌گذاری تلاش خواهد کرد گفت: با حذف بوروکراسی اداری و کاهش فرآیندها، زمینه تحقق شعار سال فراهم خواهد شد.
رزم‌حسینی افزود: خراسان‌ رضوی اولین استانی بود که در حوزه مقابله با ویروس کرونا به صورت پیشگام، محدودیت‌هایی را اعمال کرد لذا این استان در حوزه اقتصادی هم باید پیشگام باشد.
وی ادامه داد: اگر زمینه تسهیل فرآیند صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری و کسب و کار در خراسان رضوی فراهم شود و صدور مجوز در بخش‌های صنعت، کشاورزی و معدن در کوتاه ترین زمان انجام شود، سرمایه‌ها به این استان هدایت خواهد شد.
وی با بیان اینکه همدلی و هم افزایی خوبی در استان وجود دارد گفت: مدیران کارآمدی را که در راستای تحقق شعار "جهش تولید" گام بردارند، تشویق و به مردم معرفی می‌کنیم.
رزم‌حسینی افزود: همه مدیران استان باید پای کار باشند تا فرآیند صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری و کسب و کار تسهیل و فضا برای سرمایه‌گذاری در استان فراهم شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha